Alpinizm przemysłowy i różne jego oblicza

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Czyste i lśniące okna

Czyste, lśniące okna, przeszklenia w wieżowcach, to nasza zasługa. Zajmujemy się myciem szklanych powierzchni w budynkach, które przez swą wysokość potrzebują wsparcia profesjonalistów. Dlatego my przychodzimy z pomocą i dbamy o wszystkie wieżowce w Krakowie i okolicy.

Odnawianie budynków

Mycie okien to nie jedyna czynność, którą wykonujemy na wysokościach. Zajmujemy się także kompleksowym odnawianiem, czyszczeniem budynków. Każdą elewację jesteśmy w stanie przywrócić do pięknego, estetycznego stanu. Usuwamy zielone naloty, czyścimy ściany, malujemy budynki i konserwujemy elewacje. Przywracamy po remontach budynki do pierwotnego czystego stanu. Malujemy dachy, zakładamy kraty, kolce na ptaki. Zamawiając alpinistów przemysłowych, zawsze otrzymujesz dokładnie wykonaną pracę. Rzetelne przygotowanie do pracy i nasze doświadczenie pozwala sprecyzować czas jaki musimy poświecić na wykonanie zlecenia. Wiemy, że każdy ceni sobie swój czas, że dla wszystkich jest to cenny aspekt. Dlatego dbamy, aby wykonanie naszej pracy było szybkie i sprawne.

Montaż reklam

Ściany wysokich budynków w centrum Krakowa służą także jako idealne miejsce do umieszczania reklam, bilbordów. Wówczas są doskonale widoczne dla przechodniów, dla podróżujących. Realizujemy montaż reklam na wysokościach. Czy na budynku, czy na stelażu. Montujemy reklamy od początku do końca. Co oznacza, że konstrukcję nośną, reklamę, a także oświetlenie, które podświetla dany baner, zostanie przez nas profesjonalnie zamontowane. Nie musisz szukać kilku firm. Nie musisz zaprzątać sobie głowy tym, że należy znaleźć firmę od montażu konstrukcji nośnej, kolejnego przedsiębiorcę od dopasowania reklamy, a na końcu kogoś innego od zamontowania podświetlenia. My zrobimy wszystko od razu, specjalnie dla Ciebie, od A do Z. Działając na wielu płaszczyznach, zdobywamy różne doświadczenie. Każda praca jest inna, ale kończy się zawsze tym samym efektem. Jest wykonana perfekcyjnie, rzetelnie i solidnie. Korzystający z naszych usług masz pewność szybkiej realizacji.

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.