Biurowce, kamienice, wieżowce – kto myje przeszklenia?

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Usługi alpinizmu przemysłowego są coraz bardziej pożądane zarówno wśród przedsiębiorców, jak i osób, które nie posiadają własnej działalności. Mycie przeszkleń, mycie lub malowanie elewacji, montaże na wysokościach bądź usługi arborystyczne, a więc pielęgnacja i wycinka drzew to tylko niektóre z działań, jakie wykonuje nasza firma. Oferta, którą posiadamy, jest dostosowywana indywidualnie do potrzeb oraz preferencji Klientów. Jesteśmy elastyczni i zanim przystąpimy do wykonania usługi, analizujemy nasze zadanie i doradzamy najkorzystniejsze dla naszego Klienta rozwiązanie.

Na wiosnę skorzystaj z usług firmy EJAS!

Czas wiosny to czas porządków, remontów i segregowania wszystkiego po zimie, w szczególności, jeśli chodzi o pomieszczenia wewnątrz i budynki na zewnątrz. Nie od dziś wiadomo, że czyste i przejrzyste wnętrza oraz przeszklenia wpływają pozytywnie na funkcjonowanie i wykonywanie swoich obowiązków. W związku z tym nasza firma, która posiada odpowiednio wyposażoną oraz wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, oferuje mycie elewacji oraz mycie przeszkleń na zewnątrz biurowców, kamienic czy wieżowców. Wiosna to także czas remontów, dlatego proponujemy także doczyszczenie elewacji po pracach budowlanych, jak również czyszczenie myjką ciśnieniową w sytuacjach, w których użycie jej jest niezbędne. Skupiając się na myciu elewacji w swojej ofercie mamy także dodatkowe usługi, m.in. usuwanie zielonych nalotów z elewacji wraz z impregnacją, mycie dachów, a także często zamawiane przez naszych Klientów – usuwanie graffiti.

Prace na wysokościach przy użyciu technik alpinistycznych

Oferujemy usługi specjalistyczne, które dzięki odpowiedniemu doświadczeniu, sprawności fizycznej, umiejętnościom oraz narzędziom jesteśmy w stanie wykonać na terenie całej Małopolski. Swoje zlecenia realizowaliśmy na wieżowcach i biurowcach w Krakowie, ale także nasze działania świadczyliśmy dla Klientów z Wieliczki, Gdowa, Niepołomic, Skawiny czy z sąsiednich miejscowościach. Cieszymy się, że możemy wykonywać dla Was tak wiele zleceń, które pozwalają nam spełniać się każdego dnia i nieustannie ćwiczyć nasze umiejętności alpinistyczne.

Szukasz firmy myjącej przeszklenia i elewacje? Doskonale trafiłeś! Nasza firma świadczy usługi szeroko rozumianego alpinizmu przemysłowego, dlatego chętnie podejmiemy się zadań z tej branży.

Zapraszamy!

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.