Czas na porządki z EJAS – działamy w Krakowie!

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Polska złota jesień to często czas porządków przed zimą. Słoneczne dni zazwyczaj wykorzystywane są na uporządkowanie swoich posesji, a także przygotowanie budynków przed kolejną porą roku. Wiele prac wymaga jednak skorzystania z usług profesjonalistów z branży alpinizmu przemysłowego. Zadania do wykonania na wysokościach to wyzwanie dla wykwalifikowanych specjalistów w branży. 

Prace na wysokościach z firmą Ejas – Kraków i okolice

Porządki przed zimą do zrealizowania na wysokościach możliwe są dzięki naszym specjalistom z branży alpinizmu przemysłowego. W naszej ofercie posiadamy m.in. mycie serwisowe przeszkleń i elewacji budynków, doczyszczanie elewacji po pracach budowlanych oraz czyszczenie mocno zabrudzonych miejsc myjką wysokociśnieniową. Ponadto zajmujemy się usuwaniem zielonych nalotów z elewacji wraz z impregnacją, usuwaniem graffiti, myciem dachów czy myciem paneli fotowoltaicznych. Dzięki odpowiednim sprzętom i doświadczeniu wykonujemy również kompleksowy montaż na wysokościach konstrukcji nośnych pod reklamy wielkoformatowe, montaż wysięgników, halogenów, reklam wielkoformatowych, siatek na otworach wentylacyjnych czy kominach. Zajmujemy się okolicznym wystrojem budynków, a także świadczymy usługi arborystyczne, a więc przeprowadzamy wycinkę i pielęgnację drzew. Każde z naszych działań realizujemy w głównej mierze na południu Polski, a dokładniej w Krakowie oraz sąsiednich miejscowościach. Mamy za sobą wiele realizacji na terenie poszczególnych krakowskich dzielnic, m.in. Kazimierz, Nowa Huta, Zakrzówek, Stare Miasto, Łagiewniki, Bieżanów, Ludwinów, Prokocim, Kleparz, Mateczny czy Dębniki. Ponadto wiele zleceń wykonywaliśmy także w pobliskich miejscowościach, a więc w Wieliczce, Niepołomicach, Skawinie, Gdowie, Łapanowie czy Krzeszowicach. 

Zlecenie na wysokości – alpinizm przemysłowy z firmą Ejas 

Jeśli szukasz specjalistów, którzy bezpiecznie i kompleksowo wykonają dla Ciebie zlecenie na wysokościach, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy do Twojej dyspozycji poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej, a także wiadomość e-mail, SMS lub drogą telefoniczną. Chętnie udzielimy Ci odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. 

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.