Czy zadbałeś o swój dach? Usuwamy nawał śniegu, zwisające sople

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Nieustannie zmieniające się anomalie pogodowe podczas tegorocznej zimy dają się wszystkim we znaki. W całej Polsce, a szczególnie na południu, intensywne opady śniegu, deszczu oraz wahające się temperatury sprawiają, że tworzą się niebezpieczne oblodzenia nie tylko na chodnikach, ale również w postaci sopli zwisających z dachów budynków. W związku z tym warto zadbać o odpowiednie ich usunięcie.

Zadbaj o swój dach zimą

Tegoroczne burze śnieżne sprawiły, że zarówno wokół domów, jak i na ich dachach znajduje się duża ilość zalegającego śniegu. Intensywne opady wraz z silnymi podmuchami wiatru sprawiały, że w bardzo krótkim czasie mieliśmy wokół siebie prawdziwą krainę śniegu i lodu. Wiele osób chcąc zaradzić powstałej sytuacji, kontaktowało się z nami, abyśmy w bezpieczny i profesjonalny sposób pozbyli się nadmiarów białego puchu. Znaczne ilości śniegu na dachach są bardzo niebezpieczne dla konstrukcji całego budynku, a zwisające ostre i ciężkie sople mogą spowodować wiele szkód w momencie, gdy zaczynają się urywać i spadać. Zaniedbanie tego tematu może skutkować poniszczeniem mienia innych osób, a nawet spowodować uszczerbek na zdrowiu wielu ludzi.

Śnieg i zwisające sople z dachu – skorzystaj z usług profesjonalistów

Z racji, iż od lat zajmujemy się świadczeniem usług związanych z alpinizmem przemysłowym, posiadamy zarówno doświadczenie, wiedzę, niezbędne umiejętności, jak i specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam w pełni bezpiecznie i dokładnie wykonywać każdą z naszych usług. Zimą w głównej mierze otrzymujemy bardzo dużo zleceń związanych właśnie z usuwaniem niebezpiecznych sopli czy śniegu z dachu. Wiosną, latem i jesienią nasze działania nadal nie odbiegają od branży alpinistycznej, jednak zakres prac obejmuje m.in. mycie przeszkleń i elewacji budynków, mycie dachów, usuwanie graffiti, naprawę i malowanie elewacji, remonty balkonów czy montaż wielkoformatowych reklam na wysokościach.

Gdzie działamy? Usuwanie śniegu oraz sopli – Kraków i okolice

Nasze działania wykonujemy głównie na terenie południowej Polski, w województwie małopolskim, a dokładniej w Krakowie i okolicznych miejscowościach. Specjalistyczne usługi alpinizmu przemysłowego realizowaliśmy już w samym Krakowie, ale również m.in.: w Wieliczce, Gdowie, Łapanowie, Tarnawie, Niepołomicach, Skawinie czy Michałowicach. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebuje nas Klient, dlatego zajmujemy się zarówno wielkopowierzchniowymi budynkami, jak i biurowcami, mieszkaniami czy mniejszymi galeriami handlowymi. Zapraszamy do współpracy!

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.