Czyszczenie rynien oraz dachu przed zimą

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Działania naszej firmy opierają się na wykonywaniu wszelkich prac na wysokościach przy użyciu technik alpinistycznych. Oferujemy realizację zadań w trudno dostępnych miejscach, gdzie niezbędny jest specjalistyczny sprzęt, umiejętności, wiedza oraz sprawność fizyczna. 

Dlaczego Ejas? Co wyróżnia nas wśród konkurencji?

Na rynku wyróżniamy się wyszkoloną i doświadczoną kadrą pracowniczą. Nasza ekipa jest uprawniona do prac na wysokościach oraz w trudno dostępnych miejscach. Cechuje się precyzyjnością, dokładnością, a także wysoką kulturą osobistą. Ponadto w naszej firmie używa się wyłącznie atestowanego sprzętu oraz narzędzi, które doskonale spełniają swoje funkcje. Jesteśmy odpowiedzialną ekipą specjalizującą się w działaniach związanych z szeroko rozumianym alpinizmem przemysłowym, która posiada aktualne badania wysokościowe, szkolenia BHP, ubezpieczenie OC, a także ukończony kurs technik alpinistycznych potwierdzony certyfikatem. 

Prace przed nadchodzącą zimą z firmą Ejas

Przygotowanie domów, mieszkań, biurowców, kamienic czy innych budynków użytkowych jest bardzo ważne i wielu właścicieli decyduje się na prace zewnętrzne jesienią. Dokładne oczyszczanie rynien z liści, piasku, ptasich piór lub innych zanieczyszczeń i resztek jest bardzo istotne. Udrożnienie rynien przed zimą zapewnia ich odpowiednie funkcjonowanie i zabezpiecza przed zatkaniem w najmniej oczekiwanym momencie. Padający deszcz, a także topniejący śnieg spływa z dachu do rynien, a kiedy one są zatkane, powstała woda nie posiada odpowiedniego ujścia. Wtedy też wszelkie opady spływają po ścianach, z czasem uszkadzając tynk, który mocno nasiąknięty może zacząć odpadać. W celu uniknięcia tego typu nieprzyjemności warto na czas zadbać o udrożnienie rynien. 

Naprawa lub malowanie dachu przed zimą

Wiele osób decyduje się również jesienią na ewentualne naprawy dachu lub jego malowanie. Czynności te, szczególnie naprawa, są również bardzo istotne do zrealizowania przed okresem zimowym, aby niesprzyjające i zmienne warunki atmosferyczne nie dały się odczuć mieszkańcom czy pracownikom danych budynków poprzez np. przeciekający dach.

Zabezpiecz się na zimę – przygotuj swój budynek 

Nasza firma świadczy usługi związane z udrożnieniem i oczyszczeniem rynien, a także naprawą lub malowaniem dachów. Jeśli czekają na Ciebie takie prace, nie zwlekaj! Zadzwoń i umów się na dogodny dla Ciebie termin realizacji usługi na wysokościach z firmą Ejas. Zapraszamy do kontaktu! 

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.