EJAS – alpinizm przemysłowy

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Lęk wysokości. Co to takiego? Strach przed nieznanym? Nie znamy takiego uczucia. Brak pomysłów? To nie my. Jesteśmy ambitni, pracowici i niczego się nie boimy. Nie mamy lęku wysokości. Strach to dla nas uczucie nieznane. Lubimy za to adrenalinę i pracę na wysokościach. Zapamiętaj nas: EJAS – usługi wysokościowe.

Oprócz radości z tego co robimy mamy także odpowiednie kwalifikacje do pracy na wysokościach. Wiele lat doświadczenia stawia nas w rankingu wiarygodnych firm. Każde zlecenie jest dla nas najważniejsze i do wszystkiego podchodzimy indywidualnie.

Profesjonalne usługi między chmurami

Kraków i jego okolice to tereny, na których możesz nas spotkać. Tam solidnie i rzetelnie wykonujemy nasze zlecenia. Dzięki wysokiej sprawności fizycznej, odpowiednim umiejętnościom oraz specjalistycznemu sprzętowi wykonujemy naszą pracę profesjonalnie.

Skąd taki pomysł na zarabianie pieniędzy?

Kochamy góry, wspinaczkę. Ponad to, zależało nam na łączeniu pracy z naszą pasją. Lubimy także wyzwania. Góry nauczyły nas pokonywania barier. Nauczyły nas zdobywania tego, co wydaje się niemożliwe. Wspinaczki górskie nauczyły nas także pokory, współpracy, a nawet cierpliwości. Nie chcieliśmy tych cech zamykać w domu, w czterech ścianach. Zależało nam, aby podzielić się umiejętnościami, wiedzą z innymi. Przy tym także zarabiając na życie i zbierając na realizacje kolejnych marzeń. Dlatego jesteśmy teraz tu i prowadzimy naszą firmę. Usługi wysokościowe, alpinizm przemysłowy to nasza praca i pasja.

Jak możemy Ci pomóc?

Zajmujemy się myciem przeszkleń, elewacji. Malowaniem budynków i ich czyszczeniem. Montowaniem siatek, kolców przeciw ptakom. Konstrukcje nośne pod reklamy, same reklamy i ich oświetlenie także zostaną przez nas zamontowane. Trudno dostępne miejsca, wysokie budynki to lubimy.

Chcesz skorzystać z naszych usług, popatrz w górę, a tam nas znajdziesz. A jeżeli nie, to zadzwoń do nas, a my odpowiemy na Twoje pytania i Twoje potrzeby.

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.