Ile kosztuje malowanie elewacji w Krakowie?

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Temat malowania elewacji jest nieustannie świeży i aktualny. Zewnętrzne ściany budynku są jego wizytówką oraz oddziałują na wygląd całej posesji. Właściciele domów lub mieszkań co kilka lat decydują się na odświeżenie ścian i zadbanie zarówno o estetyczny wygląd, jak i dobry stan techniczny budynku. Z roku na rok ceny robocizny oraz materiałów niezbędnych do malowania elewacji zmieniają się, dlatego warto zwrócić uwagę na wiele aspektów, które na to wpływają.

Koszt malowania elewacji – od czego zależy?

Cena malowania elewacji przez fachowców zależy od bardzo wielu różnych czynników. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, czy ściany, które wymagają odświeżenia, nie posiadają pęknięć, rys lub zielonych nalotów bądź innych niedoskonałości. Stopień zabrudzeń do usunięcia wpływa na cenę oraz czas wykonania realizacji. Często niezbędne jest użycie myjki ciśnieniowej wraz z odpowiednimi środkami, które wyczyszczą powierzchnię. Jeśli na ścianie występują glony lub grzyby, potrzebne będzie również wyeliminowanie ich przy użyciu odpowiedniego preparatu. Usunięcie zabrudzeń jest priorytetem do uzyskania podłoża, które wpłynie na odpowiednią przyczepność farby. Jako firma specjalizująca się w alpinizmie przemysłowym zajmujemy się malowaniem elewacji także na wysokościach. W związku z tym na cenę usługi wpływa również konieczność użytego specjalistycznego sprzętu oraz sama wysokość, na której nasza firma musi wykonać zlecenie. Z tym wiąże się także ilość pracowników niezbędnych do świadczenia usługi, co również wpływa na cenę końcową zlecenia.

Ile kosztuje malowanie elewacji z pomocą fachowców?

Zanim przystąpimy do zlecenia, dokonujemy szczegółowych oględzin oraz analizy prac, które będą niezbędne do wykonania usługi. Każdy przypadek wyceniamy indywidualnie z uwzględnieniem kolejnych etapów realizacji. Jeśli jesteś zainteresowany wyceną, skontaktuj się z nami telefonicznie i przedstaw swoją sytuację. Ustalimy spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie, na którym przedstawimy Ci nieunikniony zakres prac, czas realizacji oraz orientacyjne koszty.

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.