Kulisy pracy na wysokościach

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Praca w chmurach

Jesteśmy codziennie wysoko, prawie przy samych chmurach. Możemy liczyć tylko na siebie. Mamy odpowiedni, profesjonalny sprzęt, w pełni certyfikowany. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Za sobą mamy mnóstwo udanych i bezpiecznych wspinaczek górskich. Jesteśmy starymi wiarusami w dziedzinie wspinaczki. Ale nigdy pewność siebie nie przysłania nam tego, aby zawsze być skupionym i gotowym na wszystko podczas wykonywanej pracy. Praca na wysokościach daje nam adrenalinę, ale i przenosi w inny świat.

Codzienny zachwyt

Gdy jesteśmy już wysoko zachwyca nas ogrom przestrzeni, która nas otacza. Piękne nowoczesne, ale i tradycyjne budynki. Rozwinięta infrastruktura, drogi, transport. Ale najważniejsze i najpiękniejsze co nas zachwyca, to zawsze są krajobrazy, które nas otaczają. Za każdym razem pojawia się coś nowego, pięknego i innego. Nasza praca daje nam adrenalinę, stres, który motywuje i trzyma nas w ryzach. Uczy nas pokory i szacunku. Daje nam radość, spokój, opanowanie. Wiele uczuć, wiele różnych emocji, ale jedno jest stałe i niezmienne. To nasze zaangażowanie w pracę, które jest zawsze na 100%. Jesteśmy zespołem, który zajmuje się swoją pracą rzetelnie i profesjonalnie. Jesteśmy profesjonalistami.

Profesjonalizm jest z nami pod każdym względem.

Nie możemy pozwolić sobie na najmniejszy błąd. Praca na wysokościach niesie ze sobą duże ryzyko. Lubimy ryzyko, ale tylko kontrolowane i takie, które jest w stałym związku z bezpieczeństwem. Posiadamy certyfikaty, które potwierdzają nasze umiejętności. W każdym naszym przedsięwzięciu jest z nami specjalistyczny sprzęt. Umiejętności, profesjonalne narzędzia i doświadczenie, wszystko to zapewnia bezwzględne bezpieczeństwo i idealne efekty wykonanej pracy. Jesteśmy firmą, która zadba o czystość Twojego budynku, a także właściwą kondycje jego elewacji. Mycie okien wodą demineralizowaną daje wyśmienite efekty oraz nie pozostawia „suchych kropel” i smug. Zaś stosowanie myjek ciśnieniowych pozwala na szybkie i bezpieczne czyszczenie elewacji. Zapraszamy firmy, korporacje oraz indywidualnych klientów do skorzystania z usług alpinistycznych naszej firmy.

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.