Malowanie elewacji – prace wysokościowe z EJAS

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Podczas użytkowania budynku zawsze przychodzi czas na jego remont. Im starszy budynek, tym koszty zmian na lepsze wydają się rosnąć. Lecz jeśli chcemy odmienić nieco wygląd naszego domu czy wspólnego bloku lub budynku użytkowego, często wystarczy odświeżyć elewację.

Malowanie elewacji

Podczas realizowania każdego zlecenia, stosujemy specjalistyczne techniki alpinistyczne, szczególnie tam, gdzie trudno jest dostać się przy użyciu ciężkiego sprzętu. Tak właśnie zdarza się podczas malowania elewacji.

Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, przygotowując stanowisko pracy we właściwy sposób. Malowanie elewacji, to nie tylko maźnięcie pędzlem we wskazanym miejscu, ale przede wszystkim przygotowanie podłoża do położenia warstwy z pożądanym kolorem. Dzięki wykorzystaniu technik linowych jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego zakamarka, wyczyścić powierzchnię i przygotować ją do położenia farby. Praca przebiega sprawnie. Dzięki zastosowanej technice linowej nie musimy budować rusztowania, które jest czasochłonne i kosztowne. Dzięki temu pożądany efekt następuje niezwykle szybko przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów do minimum.

Doświadczenie zdobywane przez lata

Codziennie zdobywamy trudne szczyty. Jesteśmy firmą, która na rynku usług alpinistycznych działa od wielu lat. Zdobyte doświadczenie, nowoczesny atestowany sprzęt alpinistyczny oraz umiejętności potwierdzone referencjami od zadowolonych klientów oraz partnerów biznesowych pozwalają nam świadczyć profesjonalne usługi wysokościowe w miejscach niezwykle trudno dostępnych, gdzie ciężki sprzęt nie będzie wstanie zastąpić ludzkich rąk.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W firmie zajmujemy się również czyszczeniem elewacji, czyszczeniem wszelkich konstrukcji przemysłowych, instalacją i demontażem konstrukcji stalowych. Prowadzimy także nadzór nad pracami na wysokości oraz wiele innych. To niezwykle trudny i wymagający zawód, o czym można się przekonać oglądając galerię na naszej stronie.

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.