Montaże reklam na dachach wieżowców

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Jak powszechnie wiadomo, reklama jest dźwignią handlu. Wiele firm decyduje się na inwestycję w tę formę marketingu, ponieważ to właśnie ona może trafić do największej ilości odbiorców. Odpowiednia reklama, oprócz samego przekazu, musi być także czytelna i co najważniejsze widoczna. Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wielu przedsiębiorców, w związku z tym w swojej ofercie posiadamy także montowanie reklam w różnych formach – banery, szyldy, litery przestrzenne. Chciałbyś zamieścić także swoje logo na dachu wysokiego budynku? Skontaktuj się z nami! Zajmiemy się wszelkimi zleceniami, które związane są z alpinizmem przemysłowym

Zainwestuj w reklamę na budynku swojej firmy

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Jest to czas, w którym wiele osób wraca z zagranicy, inni robią świąteczne zakupy, przemierzając ulice miast kilka razy dziennie. To idealny moment, aby zwrócić uwagę przechodniów swoim dużym i oryginalnym szyldem reklamowym oraz zaprezentować swoją firmę. Grudzień mimo niskiej temperatury i końcówki roku jest dla nas zawsze pracowity. Liczne zlecenia montażu interesującej reklamy świątecznej także są dla nas codziennością. 

Okolicznościowy wystrój budynków 

Nasza firma zajmuje się także okolicznościowym wystrojem budynków przed świętami Bożego Narodzenia. Montaż kolorowego oświetlenia czy innych świątecznych ozdób to dla nas żaden problem. Dlatego, jeśli chciałbyś w tym wyjątkowym okresie zimowym ozdobić swój budynek – zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.

Instalacja reklam na budynkach z firmą Ejas!

Prace montażowe na wysokościach to z pewnością zadanie specjalne, dedykowane wyszkolonym firmom, które oprócz odpowiedniego sprzętu, posiadają także doświadczenie i umiejętności związane z alpinizmem przemysłowym. Instalacja reklam różnego typu, także w wielu niedostępnych miejscach, możliwa jest dzięki wyspecjalizowanym urządzeniom, które posiadamy. 

Nasz zespół profesjonalistów w swojej branży oferuje sprawną i szybką instalację reklamy także w niesprzyjających warunkach, jakie często panują w grudniu. Jednak dzięki odpowiedniemu przygotowaniu nawet najtrudniejsze zlecenia nie są nam straszne.

Zapraszamy do Ejas!

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.