Montujemy reklamy na wysokościach

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Reklama w obecnych czasach spełnia bardzo ważną rolę w całym marketingu. To właśnie dzięki niej odbiorcy mogą dowiedzieć się o sprzedawanych produktach lub świadczonych usługach, a także o korzystnych okazjach. W związku z tym wielu przedsiębiorców decyduje się na umieszczanie reklam zewnętrznych m.in. w formie banerów, szyldów, neonów czy liter przestrzennych w widocznych miejscach o natężonym ruchu kierowców i pieszych. Często wybierane są do tego przydroża ruchliwych tras, wielkie miasta czy budynki w centrum większej miejscowości.

Gdzie montujemy reklamy?

Od wielu lat zajmujemy się montażem reklam na biurowcach, kamienicach czy blokach. Specjalizujemy się w takich usługach ze względu na posiadane badania, umiejętności, doświadczenie, a także niezbędny sprzęt. Swoje usługi świadczymy w sposób kompleksowy we wskazanym przez zleceniodawcę miejscu. Wykonujemy montaże reklam zewnętrznych bezpośrednio na elewacji budynku bądź do podkonstrukcji, na masztach lub poprzez podwieszenie do sufitu. Kolejnym etapem jest podłączanie zasilania LED. Ponadto zajmujemy się wykonaniem dokumentacji zdjęciowej, a także załatwianiem niezbędnego pozwolenia na montaż i projekty elektryczne.

Jaki rodzaj reklam zamontujemy?

Specjalizujemy się w montażu reklam w formie: kasetonów, liter przestrzennych, otoków, pylonów, neonów, jak i reklam wielkoformatowychbanery reklamowe czy siatki mesh. Ponadto nasza oferta obejmuje także montaż wszelkich elementów oznakowanych, związanych z identyfikacją wizualną, a więc: tablice, tabliczki czy elementy POS.

Dla kogo są przeznaczone nasze usługi?

Współpracujemy z wszystkimi Klientami, którzy potrzebują naszej pomocy związanej z alpinizmem przemysłowym. Duża część wykonanych zleceń obejmowała większe firmy, które dużą uwagę skupiają na marketingu. Nie pomijamy jednak także mniejszych przedsiębiorstw, o zasięgu bardziej lokalnym, które także chcą dbać o odpowiednie relacje i komunikację ze swoimi odbiorcami.

Serwis reklam z Ejas

Wykonujemy kompleksową naprawę z przedłużeniem gwarancji, nawet jeśli szyld reklamowy został wykonany przez innego producenta. Uwzględniamy każdy istotny powód naszych Klientów do reklamacji zarówno dotyczący uszkodzeń mechanicznych, jak i technicznych. Bardzo ważny jest dla nas aspekt bezpieczeństwa, dlatego każde urządzenie reklamowe, którego reklamacja ustała, powinno być serwisowane. Przegląd konstrukcji reklamy to istotna kwestia, która może ustrzec przed poważnymi skutkami niebezpieczeństwa.

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.