Mycie biurowców na wysokościach – Kraków i okolice

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

W szczególności w dużych miastach, w tym także w Krakowie, nowoczesne biurowce powstają w bardzo szybkim tempie. Budynki te osiągają coraz większe rozmiary, a ich konstrukcja opiera się w dużej mierze na powierzchniach oszklonych. Podobnie jak w niskich budynkach, tak i w wysokich biurowcach pyły, kurz, smog i inne zanieczyszczenia powstają każdego dnia, tworząc nieestetyczną warstwę brudu. Wiele drapaczy chmur nie ma możliwości mycia okien z wnętrza, dlatego zewnętrzne prace porządkowe trzeba zlecić odpowiednim fachowcom, dla których wysokość nie jest żadną przeszkodą.

Kiedy myć przeszklenia w biurowcach?

Jesień to czas porządków, przygotowywania pomieszczeń na zimowy, świąteczny czas. Ta pora roku charakteryzuje się czyszczeniem i sprzątaniem nie tylko wewnątrz budynków, ale także na zewnątrz. Późna i ciepła jesień to idealny moment do wykonania wszystkich prac na wolnym powietrzu. 

Komu zlecić mycie biurowców na wysokościach?

Prace do wykonania na wysokościach związane są nie tylko z posiadaniem odpowiedniego sprzętu, ale przede wszystkim z umiejętnościami, sprawnością ruchową, doświadczeniem oraz przeszkoleniem w zakresie BHP. Mycie biurowców na wysokościach to zadanie przeznaczone dla osób, które zajmują się alpinizmem przemysłowym

Wybierz specjalistów w swojej branży – wybierz firmę Ejas! 

Nasza firma posiada doświadczenie oraz odpowiednie predyspozycje do wykonywania prac na wysokościach, a także w trudno dostępnych miejscach. Posiadamy wiele usług z zakresu alpinizmu przemysłowego. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ponieważ każdy z budynków jest inny, różni się konstrukcją oraz samym wykonaniem. Wcześniejsza analiza pracy jest niezbędna, aby z odpowiednim zaangażowaniem wykonać zadanie. 

Gdzie wykonujemy mycie przeszkleń? 

Nasze zlecenia realizujemy w wielu dzielnicach Krakowa – Krowodrza, Stare Miasto, Bieżanów-Prokocim, Bronowice, Prądnik Biały czy Prądnik Czerwony – jak również w pobliskich miejscowościach stolicy małopolski. Szukasz firmy, która wykona takie zlecenia w Gdowie, Wieliczce lub w Skawinie? Dojazd do naszego klienta nie jest żadnym problemem, dlatego jeśli potrzebujesz zlecić mycie przeszkleń na wysokościach, skontaktuj się z nami już dziś! 

Powierz mycie biurowców na wysokościach prawdziwym fachowcom i nie martw się o realizację zlecenia!

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.