Mycie dachu, elewacji, przeszkleń biurowców – konserwacja przed zimą

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Konserwacja budynków przed zimą

Zima to pora roku, na którą każdy przygotowuje się na swój sposób. Sprzątanie ogrodu, grabienie liście, chowanie zabawek, kosiarek, leżaków, grillów do schowków. Przygotowywanie opału na mroźne dni. Robienie przetworów z jesiennych darów natury, które wspomogą nasz układ odpornościowy i umilą ciemne wieczory. Zakup ciepłych kurtek, ocieplanych butów, czapek, rękawiczek, szalików. Wymiana kół w samochodzie z letnich na zimowe. Robimy przegląd naszych pojazdów, szaf. Uzupełniamy zapasy, profilaktycznie kupujemy witaminy, cytrynę, miód i sok malinowy. Dobrze być przygotowanym na różne ewentualności. Skoro myślimy o samochodzie, pomyślmy też o przygotowaniu na zimę naszego domu. Jeszcze w ostatni jesienny miesiąc zdążymy zrobić kilka poważnych i przydatnych prac renowacyjnych.

Profilaktyczne sprawdzenie dachów, elewacji wysokich budynków

Jesteśmy gotowi do pracy i pełni zapału. Wyczyścimy dach, elewację. Sprawdzimy w jakim stanie jest budynek. Czy nie zaczyna na coś „chorować”. Małe usterki szybko i niedużym kosztem można usunąć, naprawić. W gąszczu obowiązków i prac, pamiętajmy także o naszych budynkach.

Prace konserwacyjne budynków na wysokościach

Piękne wysokie biurowce, apartamentowce wołają do nas, aby zaopiekować się ich wielopowierzchniowymi przeszkleniami. Pogoda lubi płatać figle, ale lepiej nie nastawiać się na zimę bez mrozu i śniegu. Dlatego już dziś warto przygotować budynek. Sprawić by nadal był czysty i zadbany. Czystość, regularne czyszczenie, mycie okien w wieżowcach to podstawa, aby klient, mieszkaniec czuł się komfortowo i luksusowo. Niewiele trzeba, aby systematycznie osiągać spektakularne efekty. My jesteśmy specjalistami od wyzwań i prac, które nie są dostępne dla wszystkich. Alpiniści przemysłowi przygotują Twój budynek do zimowej pory roku. Umyjemy dach, elewacje, przeszklenia. Zadbamy o konserwacje i impregnacje przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zaufaj nam a będziesz mógł cieszyć się pięknym wyglądem swojego budynku. Dodatkowo będziesz pewny, że pod płaszczem czystości, kryje się zadbany i zdrowy budynek.

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.