Mycie elewacji – bloki mieszkalne, kamienice

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Specjalizujemy się w szeroko rozumianym alpinizmie przemysłowym. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie wymagany jest odpowiedni sprzęt, a także umiejętności, wiedza oraz sprawność fizyczna. Posiadamy uprawnienia do pracy na wysokościach oraz w trudno dostępnych miejscach. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa.

Wiosna – czas porządków i remontów

Jak już wspominaliśmy we wcześniejszych artykułach, wiosna to z pewnością czas intensywnych porządków oraz często remontów. Dotyczy to nie tylko osób prywatnych, które chcą uporządkować swoje domy lub ich otoczenie, ale także przedsiębiorców lub właścicieli kamienic, spółdzielni czy bloków mieszkalnych. Nasze działania w zakresie alpinizmu przemysłowego wykonujemy zarówno w odniesieniu do prac remontowych, jak i porządkowych. Działamy na terenie całej Małopolski.

Usługi alpinizmu przemysłowego – praca na wysokościach

Zajmujemy się profesjonalnym myciem serwisowym przeszkleń, szklanej elewacji budynków również po pracach budowlanych oraz czyszczeniem myjką ciśnieniową szklanych powierzchni. Ponadto nasze działania obejmują mycie dachów, które na wiosnę cieszy się zwiększoną popularnością, a także usuwanie zielonych nalotów z elewacji. Zabrudzenia te często mocno wnikają w materiał, który pokryły, a samodzielne zmaganie się z ich usunięciem jest dość wymagające i czasochłonne. Nasza firma posiada doświadczenie oraz specjalne sprzęty, które pozwolą dokładnie i sprawnie pozbyć się problemu.

Usługi arborystyczne

Alpinizm przemysłowy z firmą Ejas to także usługi arborystyczne, a więc szereg prac związanych z obrębem korony drzewa. Zajmujemy się usuwaniem suchych gałęzi, selekcją pędów, estetycznym przycinaniem i pielęgnacją czy samą wycinką. Wysokość drzewa nie ma dla nas znaczenia. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, która doskonale radzi sobie na wysokościach. Dzięki naszym usługom związanym z przycinaniem oraz wycinką drzew możesz zadbać o swój ogród na wiosnę.

Jeśli szukasz firmy, która zajmie się pracami porządkowymi czy remontowymi na wysokościach, to zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.