Mycie elewacji, czyszczenie rynien przed zimą

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Prace przed nadchodzącą zimą oraz zbliżającymi się przymrozkami są nieuniknione. W każdym gospodarstwie domowym, ale także w budynkach przemysłowych, gospodarstwach rolnych oraz biurowcach występuje dużo obowiązków związanych z wysprzątaniem terenu po lecie i jesieni. W wielu przypadkach skorzystanie z usług wyspecjalizowanej firmy jest wręcz konieczne, szczególnie ze względu na wysokość budynków, a także niezbędne maszyny, urządzenia, środki i umiejętności. 

Oferujemy szeroki zakres usług – prace na wysokościach

Nasza firma posiada fachową ekipę, która doskonale zna się na tym, co robi. Specjalizujemy się w myciu i malowaniu elewacji, myciu dachów, czyszczeniu rynien przed zimą, usuwaniu graffiti, wykonywaniu powłoki antygraffiti, usuwaniu zielonych nalotów z elewacji, doczyszczaniu elewacji po pracach budowlanych, myciu wodą demineralizowaną, a także montażu na wysokościach reklam wielkoformatowych, siatek na otworach wentylacyjnych, kominach, montażu kolców przeciw ptakom, montażu halogenów oraz wszelkiego oświetlenia reklam. Wykonujemy również usługi aborystyczne, które polegają na przeprowadzaniu wycinki oraz pielęgnacji drzew.

Prace porządkowe przed zimą – wybierz specjalistów 

Wielu naszych Klientów w okresie jesienno-zimowym decyduje się na skorzystanie z naszej oferty dotyczącej mycia elewacji. To najczęściej świadczona przez nas usługa w tym czasie, ponieważ wiele zabrudzeń powstałych w sezonie letnim Klienci chcą usunąć jeszcze przed mrozami i śniegiem. Nie inaczej jest w przypadku czyszczenia rynien przed zimą. Wiele zgromadzonych w nich zabrudzeń czy liści powoduje brak udrożnienia, który wpływa na nieprawidłowe odprowadzanie opadów lub topniejącego śniegu czy lodu. Warto wcześniej zadbać o dokładne wyczyszczenie rynien w domu czy innym budynku użytkowym, aby przygotować się na zmienne warunki atmosferyczne późną jesienią czy zimą. 

Prace porządkowe z firmą Ejas

Jeśli szukasz doświadczonej ekipy, która zajmuje się pracami porządkowymi także na wysokościach, doskonale trafiłeś! Jesteśmy doświadczonym przedsiębiorstwem, które swoje działania wykonuje odpowiedzialnie, starannie i dokładnie. Wiele lat w branży alpinizmu przemysłowego pozwala nam na świadczenie wysokiej jakości usług. 

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.