Mycie Elewacji

Czyścimy i myjemy elewacje, których zabrudzenia powstają na skutek oddziaływania środowiska naturalnego oraz działalności człowieka. Domy znajdujące się w pobliżu drzew muszą liczyć się z pojawiniem się zarodników, grzybów i porostów. Z biegiem lat zjawiska te mogą doprowadzić do uszkodzenia fasady. Dlatego tak ważne jest dbanie o zewnętrzny wygląd i stan elewacji budynków.

Korzystamy z profesjonalnego sprzętu znanych firm, które są sprawdzone i bezpieczne. Czyścimy fasadę, elewacje nie uszkadzając jej powierzchni! Usuwamy zabrudzenia: glony, mchy, zacieki, olejowe, sadzy, błota, graffiti czy osadów. Czyścimy i myjemy powierzchnie budynków mieszkalnych, domów, hoteli, budynków przemysłowych, magazynowych, szkół, budynki biurowe, sportowe. Nieważne czy elewacja jest z cegły, kamienia naturalnego, kliknkieru czy betonu – damy radę ze wszystkim.

Posiadamy wiedzę, odpowiednie umiejętności oraz profesojnalny sprzęt do pracy na wysokościach, wymagających najwyższych standardów bezpieczeństwa. Najczęściej wykonujemy prace związane z myciem elewacji, impregnowaniem elewacji oraz malowaniem elewacji. Pracujemy na terenie południowej Polski, głównie w Małopolsce od Zakopanego po Kraków, na Śląsku, Podkarpaciu i w okolicach Kielc. Jeśli zajdzie taka potrzeba przyjedziemy do Tarnowa, Rzeszowa, Katowic a nawet do Wrocławia – nie ma problemu!