Mycie powierzchni szklanych biurowców w Krakowie

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Zbliżająca się wiosna to zawsze oznaka wielkich porządków. Coraz wyższa temperatura, pojawiające się słońce motywuje do prac czyszczących i sprzątających. Wiosenne prace porządkowe odbywają się zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Najczęściej rozpoczynają się od mycia okien lub innych powierzchni szklanych, które po wyczyszczeniu dodają pomieszczeniom niezwykłego blasku i światła. Dotyczą domów jednorodzinnych, ale także dużych biurowców, wielokondygnacyjnych budowli, do których dostęp jest mocno utrudniony. W związku z tym niezbędne jest skorzystanie z usług firmy zajmującej się alpinizmem przemysłowym.

Kompleksowe mycie powierzchni szklanych z firmą Ejas

Nasza firma świadczy usługi alpinizmu przemysłowego, dzięki czemu zadania wysokościowe nie są dla nas żadną przeszkodą. Oferujemy usługi profesjonalnego czyszczenia szyb oraz dużych powierzchni szklanych, przeszklonych witryn, a także innych szklanych konstrukcji. Nasza praca opiera się na wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań i technologii, które przyczyniają się do realizacji każdego zlecenia, bez względu na poziom trudności. Odpowiedni sprzęt oraz umiejętności wspinaczkowe z zachowaniem odpowiednich technik to priorytet w wykonywaniu naszych usług. Ponadto stosowanie odpowiednich produktów do czyszczenia pozwalają pokonać nawet mocne zabrudzenia, a tym samym zapobiegają ponownemu zanieczyszczeniu umytej powierzchni, utrudniając osadzanie się brudu.

Kraków przygotowuje się na wiosnę!

Widok licznych szklanych biurowców w Krakowie nie dziwi nikogo. Wysokie wielokondygnacyjne budowle stanowią najczęściej siedzibę prężnie działających firm. Właściciele takich budynków muszą zapewnić pełen komfort z ich korzystania, dlatego też wraz ze zbliżającą się wiosną pojawiają się pierwsze zamówienia naszej ekipy fachowców na kompleksowe mycie powierzchni szklanych. Wzmożony ruch w dużych miastach, w tym także w stolicy Małopolski, powoduje powstawanie i tworzenie się warstw zabrudzeń, pyłów, kurzu. Wizytówką firmy, ale również całego miasta Kraków jest utrzymywanie porządku oraz czystości. Przejrzyste, połyskujące i pełne blasku obszerne przeszklenia dodają niezwykłej świeżości, uroku oraz chęci do pracy pracownikom przebywającym w budynku firmy.

Przygotuj siebie i otaczające Cię powierzchnie na wiosnę! Zagwarantuj powiew świeżości, blasku i przejrzystości wszystkim powierzchniom szklanym w Twoim otoczeniu i ciesz się czystością wraz z nadchodzącą nową porą roku.

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.