Mycie przeszkleń, mycie elewacji – czas na porządki

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Prace na wysokościach przy użyciu technik alpinistycznych to nasza specjalność. Od lat zajmujemy się realizacją zleceń, do których niezbędne są odpowiednie sprzęty, wiedza, umiejętności oraz sprawność fizyczna. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która ma uprawnienia do prac na wysokościach oraz w trudno dostępnych miejscach. Nasi pracownicy posługują się jedynie atestowanym sprzętem oraz narzędziami, dlatego ich praca jest w pełni odpowiedzialna i bezpieczna. 

Zlecenia na wysokościach – co możemy dla Ciebie zrobić?

Zajmujemy się myciem przeszkleń oraz myciem elewacji na wysokościach. Świadczymy jednorazowe usługi dla naszych Klientów, ale także wykonujemy cykliczne realizacje w ciągu roku. Oferujemy mycie serwisowe przeszkleń i elewacji budynku oraz doczyszczanie elewacji po pracach budowlanych. Do mycia oraz czyszczenia używamy najwyższej jakości myjek wysokociśnieniowych, które doskonale pozbywają się zabrudzeń, kurzu i pyłów. Specjalizujemy się także w usuwaniu zielonych nalotów z elewacji wraz z nałożeniem impregnacji. Mycie dachów oraz usuwanie niechcianego graffiti to kolejne usługi, które dla Was wykonamy. Jako zgrana, wykształcona i doświadczona ekipa jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie, które wymaga od nas zastosowania technik alpinizmu przemysłowego

Co jeszcze dla Was wykonamy? 

Po długim okresie jesienno-zimowym wiele osób wraz z nadejściem wiosny oraz ciepłych letnich dni decyduje się na porządki, odświeżanie bądź mycie i czyszczenie swoich budynków czy terenu wokół nich. Oprócz mycia przeszkleń i elewacji nasza firma świadczy również usługi malowania elewacji, naprawy, docieplenia, usuwania luźnych elementów tynku czy remontów gzymsów i balkonów. Zajmujemy się również montażem na wysokościach. Montujemy m.in. konstrukcje nośne pod reklamy wielkoformatowe, reklamy wielkoformatowe, wysięgniki, halogeny, oświetlenia reklam, siatki na otworach wentylacyjnych, kominach lub siatki i kolce przeciw ptakom. Okoliczne wystroje budynków to kolejna usługa, którą możemy dla Ciebie wykonać nie tylko z okazji zbliżających się świąt, ale także kolejnej rocznicy otwarcia sklepu czy restauracji. Jeśli szukasz wykwalifikowanej ekipy z doświadczeniem w alpinizmie przemysłowym, zadzwoń lub napisz do nas i dopytaj o szczegóły. 

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.