Mycie przeszkleń na wysokościach  

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Mycie przeszkleń na wysokościach to nasz temat codzienny, który wśród Klientów cieszy się dużą popularnością. Szczególnie jesienią wielu Odbiorców decyduje się na mycie przeszkleń, ponieważ chcą oni pozbyć się zabrudzeń i przygotować obiekt przed zbliżającą się zimą. Nadchodzące ciepłe dni to idealna okazja do tego, aby odświeżyć szklane powierzchnie, dlatego przed nami szereg różnorodnych zleceń. 

Praca na wysokościach – mycie przeszkleń, okien, szyb, witryn 

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi na wysokościach. Jesteśmy zgraną, wykwalifikowaną i doświadczoną ekipą, która posiada profesjonalny sprzęt niezbędny do wykonywania tego typu prac. Zajmujemy się kompleksowym myciem przeszkleń, witryn, okien i szyb na wysokościach zarówno w budynkach usługowych, wieżowcach w centrum miast, jak i dużych budynkach, jakimi są np. galerie handlowe. Przykładamy wszelkich starań, aby nasza praca wykonana była na najwyższym poziomie. Czyste i pełne blasku przeszklenia dają poczucie świeżości i sprawczego umysłu, a to bardzo ważne elementy w codziennym funkcjonowaniu. Swoje działania świadczymy głównie w Krakowie oraz sąsiednich miejscowościach. W związku z tym, jeśli jesteś z okolicy i poszukujesz specjalistów w branży, skontaktuj się z nami. Chętnie zapoznamy się z Twoją potrzebą, a następnie przedstawimy naszą wizję na rozwiązanie problemu. 

Alpinizm przemysłowy z firmą Ejas – Małopolska, Kraków 

Nasza firma specjalizuje się we wszelkich pracach, które wykonać można na wysokościach. Odpowiednie przygotowanie sprawia, że nasze działania są w pełni bezpieczne i wykonywane z należytą starannością. Oprócz mycia przeszkleń na wysokościach zajmujemy się również m.in. myciem elewacji, usuwaniem zielonych nalotów z elewacji wraz z impregnacją, myciem dachów, usuwaniem graffiti, malowaniem elewacji oraz dociepleniem elewacji metodą alpinistyczną.

Świadczymy ponadto usługi związane z montażem na wysokościach konstrukcji nośnych pod reklamy, wysięgników, halogenów, reklam wielkoformatowych, a także siatek czy kolców przeciw ptakom. Naszą ofertę poszerzyliśmy także o usługi dronem w budownictwie. Cieszymy się, że mamy wśród Klientów takie zaufanie, dzięki któremu możemy nieustannie się rozwijać, świadcząc dla nich coraz to nowsze zlecenia.

Nie sposób nie wspomnieć również o usługach arborystycznych, które wykonujemy głównie na terenie poszczególnych dzielnic Krakowa lub w pobliskich miejscowościach miasta Kraków. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie zaistnieje taka potrzeba. Zapraszamy! 

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.