Mycie przeszkleń na wysokościach

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Mycie przeszkleń na wysokościach to nie lada wyzwanie. Do tych czynności niezbędne są: odpowiednie predyspozycje, umiejętności, sprawność fizyczna, a także wyszkoleni oraz doświadczeni pracownicy. Nie może zabraknąć również odpowiedniego sprzętu. Obecnie w całej Małopolsce, a szczególnie w okolicach Krakowa, powstało i nadal powstaje coraz więcej budynków przeszklonych, których wysokość robi wrażenie. O ile wewnątrz budynku nie ma problemu z umyciem elementów szklanych, o tyle mycie zewnętrzne musi zostać wykonane przez fachowców z branży alpinizmu przemysłowego.

Usługi porządkowe na wysokościach – wybierz firmę Ejas

Nasza wyszkolona kadra pracownicza nie boi się wyzwań. Zajmujemy się myciem każdego rodzaju przeszkleń i na każdej wysokości. Odpowiedni sprzęt, doświadczenie oraz predyspozycje dają nam ogromne możliwości wykonania usługi na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy szczegół. Naszą pracę wykonujemy z czystą przyjemnością, ponieważ pasję do wspinaczek górskich przenieśliśmy na budynki miejskie oraz inne powierzchnie na wysokościach. Daje nam to mnóstwo satysfakcji w każdym dniu naszej pracy.

Usługi na wysokościach – Kraków i okolice

Nasze usługi świadczymy w dużej mierze na terenie Małopolski, w szczególności w Krakowie i okolicach, np. Gdów, Niepołomice, Wieliczka, Michałowice czy Skawina. Wykonaliśmy i wykonujemy wiele zleceń w dzielnicach takich, jak: Stare Miasto, Bronowice, Krowodrza, Podgórze Duchackie, Bieżanów – Prokocim, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony czy Wzgórza Krzesławickie. Wysokość nie jest dla nas przeszkodą, dlatego chętnie podejmujemy się zleceń związanych z myciem przeszkleń na wysokich budynkach, jak np. wieżowiec K1 zwany potocznie Błękitkiem, Biprostal, budynki Miasteczka Studenckiego AGH: Babilon, Olimp, Akropol, wieżowiec Vinci, jak również szpitale, bloki mieszkalne czy kamienice. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie niezbędni są specjaliści alpinizmu przemysłowego.

Do profesjonalnego mycia przeszkleń na wysokościach wybierz firmę Ejas i ciesz się precyzyjnie wykonanym zleceniem!

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.