Mycie wodą zdeminaralizowaną? Warto czy nie warto?

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Mycie wodą zdemineralizowaną szkła, a więc okien, przeszkleń oraz witryn staje się coraz bardziej popularne. Podczas czyszczenia tych elementów bardzo ważne jest doświadczenie i umiejętności osób wykonujących zadanie, a także profesjonalny sprzęt. Często miejsca przeznaczone do odświeżenia znajdują się na wysokościach. Co wtedy? Niezbędne jest skorzystanie z usług wyspecjalizowanej w alpinizmie przemysłowym firmy, która należycie wykona to zadanie. 

Firma Ejas – prace na wysokościach 

Nasza ekipa składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, dla których praca na wysokościach nie sprawia żadnych trudności. Dzięki precyzyjnemu opanowaniu technik alpinistycznych, kondycji oraz odpowiednim sprzętom realizujemy wiele zleceń związanych z myciem przeszkleń, elewacji, witryn, usuwamy graffiti, zielone naloty, zabrudzenia z dachów budynków, a także świadczymy usługi mycia wodą zdemineralizowaną.

Co daje mycie przeszkleń wodą demineralizowaną?

Woda zdemineralizowana, a więc krystalicznie czysta woda, która nie zawiera żadnych minerałów oraz środków chemicznych. Jej główną zaletą jest skuteczność, a także bezpieczeństwo i dbanie o środowisko. W związku z tym, że woda ta jest przejrzyście czysta, nie pozostawia ona żadnych smug czy zacieków na szklanych przestrzeniach. Brud z tych powierzchni zostaje usuwany wyłącznie za pomocą wody, co wpływa korzystnie również na sam budynek. Woda w połączeniu z silnie działającymi preparatami czy żrącymi środkami chemicznymi często powoduje zniszczenie czyszczonego elementu. Na szklanych przestrzeniach powstają widoczne oraz bardzo nieestetyczne rysy, których nie da się często usunąć. Użycie wody zdemineralizowanej całkowicie zmniejsza to ryzyko, ponieważ woda ta nie zawiera żadnych drobinek czy innych szkodliwych materiałów, które podczas tarcia powodowałyby powstawanie uszkodzeń szkła. 

Współpraca ze spółdzielniami mieszkaniowymi

Realizujemy liczne zlecenia dla spółdzielni mieszkaniowych w Krakowie oraz okolicach. Posiadamy doświadczenie w dużych zleceniach, nawet dla kilkunastu bloków mieszkalnych, o które właściciele dbają odpowiedzialnie i regularnie. To bardzo ważne, by starać się co jakiś czas odświeżać budynki i nie dopuścić do całkowitego ich zanieczyszczenia. 

Jeśli masz pytania w kwestii zleceń związanych z alpinizmem przemysłowym, skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.