Najlepsza firma w Krakowie – EJAS – usługi wysokościowe

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Dokładność i perfekcjonizm

Jesteśmy osobami, które cenią sobie dokładność i perfekcjonizm. Nauczyły nas tego góry. Należy zawsze brać pod uwagę różne niesprzyjające okoliczności, być przygotowanym na każde warunki atmosferyczne i dopinać wszystko na ostatni guzik. Wiemy, że te umiejętności są bardzo cenne, dlatego wybraliśmy wymagająca dziedzinę jaką jest alpinizm przemysłowy. Wspinamy się dla Was codziennie, czerpiemy z tego radość. Ale nie o samo wspinanie tutaj chodzi. Zarabiamy na życie poprzez perfekcyjne wykonywanie naszej pracy.

DCIM\100MEDIA\DJI_0046.JPG

Czyste elewacje i przeszklenia

Zajmujemy się myciem przeszkleń i elewacji budynków. Jeżeli posiadasz wysoki dom, jesteś przedsiębiorcą, który ma pod sobą liczne biurowce, zgłoś się do nas. Zajmujemy się dokładnym czyszczeniem elewacji wysokich budynków. Wyczyścimy każde przeszklenia, dachy. Wiele różnych sytuacji zmusza właścicieli budynków do tego, aby zadbać o wygląd zewnętrzny budowli. Mogą to być warunki atmosferyczne lub lata, które dany budynek ma już na swoim koncie. Wyczyścimy elewacje Twojego budynku z wszelakich zabrudzeń, które pozostawił czas lub firma budowlana.

Sprawnie i dokładnie

Mycie przeszkleń przy użyciu wody demineralizowanej. Dzięki niej nasza praca przebiega szybko i sprawnie. A my jesteśmy pewni, że efekty będą idealne i zadowolą najbardziej wymagających klientów. Czyszczenie to jedna z naszych opcji. Zapewniamy także montaż na wysokościach. Zamontujemy każdą konstrukcję nośną. Banery, reklamy, bilbordy umieścimy na każdej wysokości. Możemy do tego zamontować oświetlenie, które idealnie podkreśli Twoją reklamę. Dodatkowo montujemy siatki na otworach wentylacyjnych, na kominach. Taką usługę wykonujemy przeważnie z powodu szkód, które wyrządzają ptaki.

Bezpieczeństwo zapewniają nam nasze umiejętności i doświadczenie

Doświadczenie i nasze umiejętności sprawią, że nie musisz niczego się obawiać. Jesteśmy perfekcjonistami w tym co robimy. Posiadamy atestowany sprzęt i narzędzia. Dzięki naszym umiejętnościom potwierdzonym certyfikatami i szkoleniom BHP wszystko odbywa się w pełnym bezpieczeństwie.

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.