Niebawem wiosna – czas porządków 

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Większość z nas z niecierpliwością czeka już na koniec zimy i początek pięknej wiosny. Dłuższe, cieplejsze dni, słońce oraz budząca się do życia przyroda wszystkich napawa optymizmem i motywacją do działania. To właśnie podczas zbliżającego się końca zimy wiele osób myśli o wiośnie oraz o niezbędnych pracach porządkowych w tym okresie. Dużo z tych zajęć każdy może wykonać samodzielnie, jednak pojawiają się często takie zadania, które muszą zostać zlecone ekipie prawdziwych profesjonalistów. 

Wiosna – czas porządków 

Porządkowanie działki, ogrodu po zimie wiąże się często z przycięciem starych drzew oraz usunięciem chorych, wysuszonych gałęzi, aby dać miejsce dla nowych. W przypadku wysokich drzew takie działania wymagają specjalistycznego sprzętu oraz doświadczenia w pracy na wysokości. Usługi arborystyczne, a więc związane z wycinką i pielęgnacją drzew są bardzo ważne nie tylko ze względów estetycznych w ogrodzie czy w przestrzeni publicznej. Odpowiednio przycięte drzewa nie zakłócają funkcjonowania np. linii energetycznych, co znacząco wpływa na bezpieczeństwo codziennego życia. 

Wiosenne porządki, czyli prace na wysokościach dla profesjonalistów

Nasza firma świadczy usługi na wysokościach związane z zastosowaniem technik alpinizmu przemysłowego, dlatego, jeśli masz do wycięcia drzewo przy zabudowaniach, ogrodzeniu bądź linii energetycznej, doskonale trafiłeś. Dzięki naszym działaniom zadbamy zarówno o bezpieczeństwo, jak i komfort funkcjonowania, ale także stworzymy dla Ciebie piękny ogród z wysoką zielenią, która ponownie wraz ze zbliżającą się wiosną nabierze niepowtarzalnej witalności. 

Prace na wysokościach zleć fachowcom z firmy Ejas 

Porządki z firmą Ejas na wysokościach w ogrodzie, na działce lub w przestrzeni publicznej związane z posiadaniem doświadczenia, wiedzy, sprzętu czy niezbędnych umiejętności to najlepsza z możliwych decyzji oraz inwestycji. Jeśli mieszkasz na południu Polski, a dokładniej w Krakowie lub okolicy np. w Wieliczce, Skawinie, Gdowie, Łapanowie, Tarnawie, Niepołomicach, Krzeszowicach czy Michałowicach z wielką chęcią zawitamy do Ciebie i przestawimy Ci zakres działań związanych z danym zleceniem. Każde zadanie wykonujemy z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i bezpieczeństwa, dlatego możesz być spokojny. Jeśli interesuje Cię nasza oferta, napisz lub zadzwoń. Zapraszamy!

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.