Obsługa wysokościowa dla spółdzielni mieszkaniowych w Krakowie

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Każdego dnia wykonujemy liczne zlecenia związane z usługami na wysokościach. Alpinizm przemysłowy od kilku lat dominuje na rynku. Wpływają na to coraz częściej powstające budynki wysokościowe, które wykonywane są w znacznej części ze szklanych elewacji. Właściciele takich wieżowców w celu utrzymania czystości przeszkleń coraz częściej decydują się na skorzystanie z firm, które świadczą usługi na wysokościach. 

Co jeszcze wykonuje firma Ejas?

Specjalizujemy się w realizacji dużych zleceń dla kilkunastu bloków w Krakowie i okolicach. Zajmujemy się utrzymywaniem czystości budynków, poczynając od usuwania zabrudzeń, nalotów, grzybów, poprzez gruntowane mycie i odświeżanie elewacji. Po usunięciu zabrudzeń oferujemy także impregnację miejsc czyszczonych, która chroni powierzchnię i pozwala utrzymać świetne wykończenie wykonanych prac. Spółdzielnie mieszkaniowe w Krakowie często zmagają się także z wulgarnymi graffiti, które psują zadbany wygląd bloków, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, w swojej ofercie posiadamy także usuwanie graffiti ze ścian bloków. Poszerzyliśmy swoje działania również o wykonywanie powłok antygraffiti. Odpowiednio nałożona powłoka pozwala na łatwe oraz skuteczne czyszczenie zabezpieczonej powierzchni zarówno przed zabrudzeniami komunikacyjnymi, jak i samym graffiti. 

Malowanie elewacji na wysokościach 

Oprócz malowania i naprawy elewacji oraz dociepleń na wysokościach świadczymy także usługi remontów gzymsów i balkonów, jak również usuwania luźnych elementów tynku. Chcąc utrzymać nienaganny wygląd budynków, każdy właściciel doskonale wie, że prace związane z jego zewnętrznymi elementami wymagają wiele troski i regularnych działań. Jeśli również potrzebujesz zadbać o swój budynek, a zadania muszą zostać wykonane na wysokościach, zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy swoją ofertę i wizję na rozwiązanie problemu. 

Świadczymy zlecenia w Krakowie oraz w okolicy

Potrzebujesz firmy, która odświeży elewację bloków mieszkaniowych? Szukasz specjalistów w pozbywaniu się graffiti? A może masz inne zlecenia dla firmy wykonującej usługi alpinistyczne? Skontaktuj się z nami! Świadczymy usługi na wysokościach w Krakowie, ale również w okolicznych miejscowościach, m.in.: Wieliczka, Gdów, Łapanów czy Niepołomice

Niecodzienne zlecenia na wysokościach to nasza specjalność.

Zapraszamy do kontaktu!

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.