Odśnieżanie dachu w Krakowie – zajmiemy się tym!

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Jak co roku pojawia się zima, a wraz z nią wiele prac, które trzeba wykonać w celach bezpieczeństwa. Do tego typu działań zalicza się m.in. usuwanie śniegu oraz niebezpiecznych sopli z dachów kamienic, które w każdej chwili mogą spaść z wysokości i z potężną siłą uderzyć o ziemię. Takie sople są bardzo niebezpieczne dla samych przechodniów, ale również dla samochodów, zwierząt czy różnych przedmiotów. W związku z tym warto zawczasu zadbać o występujące niebezpieczeństwa i odpowiednio szybko zareagować. 

Zadbaj o bezpieczeństwo zimą z firmą Ejas

Jako fachowcy w dziedzinie alpinizmu przemysłowego świadczymy usługi związane z pracą na wysokościach. Oprócz mycia przeszkleń, malowania elewacji, montażu reklam w trudno dostępnych miejscach zajmujemy się również odśnieżaniem dachów budynków i usuwaniem niebezpiecznych sopli. Dzięki wyspecjalizowanej i doświadczonej kadrze nasze działania realizujemy bardzo sprawnie, a jednocześnie z zastosowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Nasza oferta to prace na wysokościach, które wymagają m.in. odpowiedniego sprzętu, wiedzy oraz sprawności fizycznej. 

Usuwanie śniegu w Krakowie 

Jeśli szukasz firmy w Krakowie, która w profesjonalny i w pełni bezpieczny sposób usunie nadmiernie ilości śniegu z dachów kamienic, szkół, uczelni, uniwersytetów, bloków mieszkalnych lub innych budynków na wysokościach, doskonale trafiłeś! Swoje działania realizujemy w szczególności w województwie małopolskim, a dokładniej w Krakowie oraz sąsiednich miejscowościach, np.: w Wieliczce, Niepołomicach, Gdowie, Skawinie czy Michałowicach. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasi Klienci potrzebują firmy zajmującej się szeroko rozumianym alpinizmem przemysłowym. Oprócz ogromnych ilości śniegu pozbywamy się także niebezpiecznych sopli, które pozostawione same sobie niejednokrotnie wyrządziły mnóstwo szkód np. w postaci zniszczenia samochodów czy innego mienia. 

Zapoznaj się z naszą ofertą odśnieżania dachów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usuwania śniegu w trudno dostępnych miejscach na terenie całego województwa małopolskiego, a szczególnie w Krakowie i okolicach. Jesteśmy otwarci na kontakt telefoniczny, a także na udzielanie odpowiedzi poprzez wiadomość e-mail, formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej, jak również poprzez social media. Przedstawimy Ci szczegółową procedurę naszych działań oraz wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin realizacji usługi. 

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.