Odśwież elewację swojego budynku

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

W związku ze zbliżającą się wiosną w ostatnim wpisie poruszaliśmy tematykę związaną z myciem przeszkleń, szklanych witryn czy wielokondygnacyjnych budynków zarówno w samym Krakowie, jak i okolicznych miejscowościach: Wieliczka, Skawina, Niepołomice, Gdów czy Michałowice. Odświeżenie szyb i nadanie budynkom przejrzystości oraz blasku to często najważniejsze z czynności porządkowych w wielu firmach lub wśród osób prywatnych. Niemniej jednak nasze działania często opierają się na myciu i odświeżaniu elewacji budynków.

Wyczyść elewację swojego budynku na wiosnę

Nasza oferta czyszczenia i mycia elewacji dotyczy zarówno domów jednorodzinnych, jak i zakładów pracy, budynków korporacyjnych czy wielkich hali produkcyjnych. Ze względu na odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie oraz sprzęt zajmujemy się czyszczeniem elewacji każdego typu: z kamienia naturalnego, z cegły, drewnianych, szklanych, tynkowych, z tworzywa sztucznego, z płytek klinkierowych, a także z paneli elewacyjnych. Nasza wykwalifikowana karda doskonale radzi sobie z licznymi i trudnymi do usunięcia zabrudzeniami.

Czyszczenie, mycie i zabezpieczanie elewacji – Kraków i okoliczne miejscowości

Mycie i czyszczenie elewacji są podstawową i niezbędną metodą do utrzymania jej w dobrej kondycji. Czynniki zewnętrzne, niekorzystne warunki atmosferyczne, unoszący się smog, kurz, zabrudzenia znacząco zanieczyszczają nasze budynki. Ponadto także często efekty wandalizmu spędzają niejednym z nas sen z powiek. Nasza firma, wykonując profesjonalne zabiegi czyszczące oraz impregnujące stosuje odpowiednie środki, które pozwalają cieszyć się doskonałym efektem na dłużej. Impregnacja zabezpiecza elewację, a dodatkowo ułatwia jej późniejsze czyszczenie. Niektóre techniki impregnacji pozwalają także zwalczać problem niszczenia ścian przez pojawiające się graffiti. To doskonała inwestycja na długie lata.

Czysta i zadbana elewacja budynku to wizytówka dla Ciebie i Twojego przedsiębiorstwa. Razem z firmą Ejas zadbaj o wygląd budynku swojego domu oraz swojej firmy!

Zapraszamy do kontaktu!

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.