Pielęgnacja drzew w miastach

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Z ekologią za pan brat

Dbamy o elewacje wysokich budynków, czyścimy dachy, pielęgnujemy okna. Ale mamy także coś jeszcze w zanadrzu. Nie pozostajemy w tym samym miejscu. Nie jest nam obojętny wygląd wysokich budynków, wieżowców, ale także cały czas powtarzamy, że myślimy o ekologii i o tym, co nas otacza. To, dlatego używamy podczas czyszczenia przeszkleń wody demineralizowanej. Nie wymaga ona użycia środków niebezpiecznych dla środowiska, detergentów. Ciągle się rozwijamy i dlatego mamy dla Państwa jeszcze jedną opcje w ofercie. Co robimy jeszcze? Wykorzystujemy nasze umiejętności alpinistyczne do pielęgnacji drzew bez używania ciężkich sprzętów.

Kompleksowe prace wokół drzew

Redukujemy korony drzew, zajmujemy się cięciem pielęgnacyjnym, usuwaniem niebezpiecznych konarów. Praca za biurkiem to nie dla nas. Zobaczyć nas możecie na wysokich budynkach, ale i na drzewach. Metoda alpinistyczna, którą stosujemy pomaga nam dotrzeć do trudno zlokalizowanych miejsc. Często zdarza się, iż dane drzewo rośnie wśród różnych budynków i wycięcie gałęzi niesie ze sobą trudności. Od tego jesteśmy my oraz nasze umiejętności alpinistyczne i profesjonalne narzędzia, na których pracujemy. Dostaniemy się wszędzie, gdzie trzeba i wykonamy swoją prace profesjonalnie.

Długa droga arborysty

Aby być dziś w tym miejscu, przeszliśmy mnóstwo specjalistycznych szkoleń arborystycznych. Dzięki dobrej kondycji fizycznej, sprawności, koncentracji nasza praca przebiega sprawnie i szybko. Nasze umiejętności podpiera silny charakter. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Sięgamy wysoko, bo tak mamy postawioną poprzeczkę. Na wysokości dostajemy się z wykorzystaniem technik linowych. Po pielęgnacji drzew, nie zapominamy także o posprzątaniu wszystkich części, które zostały ucięte. Zajmujemy się także wywozem całego odpadu. Zależy nam na pielęgnacji drzew, na ich ładnym wyglądzie, aby rosły zdrowe i cieszyły oczy. Ale to nie wszystko. Najważniejszym aspektem jest bezpieczeństwo ludzi mieszkających, przechodzących obok drzew, które mogą swoim wiekiem zagrażać innym. Nie tylko piękne krajobrazy tworzymy, ale zapewniamy przez swoją profesjonalną pracę bezpieczeństwo innym.

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.