Pielęgnacja roślin na dużych wysokościach

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Pielęgnacja roślin jest bardzo ważna. Większość osób lubi dbać o swoje ogrody i ogródki, jednak nie zawsze do końca jest to możliwe. Spora część właścicieli wysokich okazów drzew i krzewów zmuszona jest do skorzystania z pomocy profesjonalistów z branży alpinizmu przemysłowego

Pielęgnacja wysokich drzew – Kraków i okolice 

Jako firma świadcząca usługi związane z alpinizmem przemysłowym świadczymy szereg usług na wysokościach, w tym także zajmujemy się przycinaniem drzew oraz pielęgnacją drzew i krzewów. Naszą specjalnością jest usuwanie suchych gałęzi, martwych, zagrażających bezpieczeństwu konarów, a także cięcia mające na celu poprawę statyki drzewa czy cięcia prześwietlające. Doskonale znamy się także na korekcie i formowaniu korony, a na swoim koncie mamy wiele takich realizacji. Ponadto zajmujemy się wycinką drzew w trudno dostępnych miejscach, np. kiedy kolidują z liniami napowietrznymi, budynkami lub infrastrukturą. Działamy na terenie m.in. Krakowa, Wieliczki, Skawiny, Michałowic, Gdowa, Łapanowa czy Niepołomic. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie zaistnieje taka potrzeba. Jeśli szukasz specjalistów w pielęgnacji drzew na wysokościach, skontaktuj się z nami już dziś i ustal szczegóły. 

Przycinanie wysokich drzew oraz ich pielęgnacja – profesjonaliści branży alpinistycznej

Załoga firmy Ejas to profesjonaliści, którzy posiadają wszelkie niezbędne umiejętności i uprawnienia do wykonywania zleceń na wysokościach i w trudno dostępnych miejscach. Każdy z pracowników posiada odpowiednie przygotowanie oraz niezbędny sprzęt, który zapewnia możliwość wykonania zlecenia na najwyższym poziomie z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. To właśnie firma Ejas realizuje wiele zleceń na wysokościach na terenie Krakowa i okolic. Przycinanie drzew oraz ich pielęgnacja to zadania, które nasi fachowcy wykonują szczególnie intensywnie wiosną oraz późnym latem czy jesienią. 

Zamów usługę przycinania wysokich drzew i zadbaj o bezpieczeństwo 

Realizujemy szereg usług związanych z usuwaniem lub przycinaniem drzew, gałęzi czy połamanych konarów na południu Polski, szczególnie w Krakowie oraz okolicznych miejscowościach. Jeśli potrzebujesz firmy, która kompleksowo zajmie się usuwaniem przeszkadzających elementów drzew lub profesjonalnie wypielęgnuje dane drzewo czy krzew, zapraszamy do kontaktu! Przedstaw nam swój problem, a my dostosujemy usługę do Twoich indywidualnych potrzeb. 

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.