Pielęgnacja wysokich drzew w Krakowie

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Wycinka i pielęgnacja drzew metodą alpinistyczną w okresie letnim cieszy się dużą popularnością. To właśnie w tej porze roku korony drzew intensywnie się rozrastają. Wymagają one pielęgnacji przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Niezbędne są także umiejętności osoby wykonującej zlecenie, która odpowiednio zrealizuje swoje zadanie.

Usługi alpinistyczne – pielęgnacja drzew latem

Wysokie drzewa w dużych miastach, w tym także w Krakowie, muszą być cięte w sposób pielęgnacyjny. Regularne wykonywanie takich usług wpływa na dbanie o poprawę statyki drzew, a więc skorygowanie tych drzew, które są pochylone bądź ich korona rozwija się niesymetrycznie. Specjalizujemy się w cięciach sanitarnych, które polegają na usuwaniu pędów, konarów oraz gałęzi chorych, martwych lub połamanych. Czynności te wpływają na polepszenie warunków życia drzewa. Ponadto wykonujemy m.in.: cięcia odmładzające czy korektę korony.

Pielęgnacja drzew – Kraków i okolice

Cięcia techniczne drzew w Krakowie wykonujemy regularnie, szczególnie rozpoczynając swój sezon latem, kiedy liście i gałęzie zaczynają się znacznie rozrastać. Technika ta pozwala zapobiegać kolidowaniu drzew z urządzeniami technicznymi i budowlanymi lub ma na celu sztuczne uformowanie korony drzewa, by osiągnąć zamierzony rezultat plastyczny. Nieprzyrodnicze cięcia wykonywane są wzdłuż ciągów komunikacyjnych, w energetyce i komunikacji oraz we wspomnianym budownictwie. Wpływają one na zachowanie bezpieczeństwa i są przestrzegane oraz regularnie praktykowane szczególnie w miastach.

Działamy na terenie Krakowa i całego województwa małopolskiego

Swoje usługi świadczymy na terenie Krakowa oraz pobliskich miast i wsi. Wykonujemy szeroki zakres usług związany z alpinizmem przemysłowym, w tym m.in.: mycie przeszkleń, elewacji budynków wykorzystując czyszczenie myjką ciśnieniową, malowanie elewacji, montaże na wysokościach reklam, szyldów, banerów, a także mycie wodą demineralizowaną. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę, odpowiedni sprzęt, doświadczenie i umiejętności, które pozwalają nam na wykonywanie swojej pracy w sposób precyzyjny, dokładny i terminowy.

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.