Pielęgnacja wysokich drzew w strefie miejskiej

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Wiosna od zawsze jest czasem idealnym na prace porządkowe, które po długiej zimie są wręcz niezbędne nie tylko wokół domów, na wsiach, ale również w strefie miejskiej. Wysokie drzewa w mieście mogą utrudniać i zakłócać bezpieczeństwo, dlatego warto zadbać o ich przycięcie lub całkowite wycięcie drzew odpowiednio wcześnie. 

Zadbaj na wiosnę o wysokie drzewa z firmą Ejas

Usługi arborystyczne cieszą się coraz większą popularnością. Wiele osób decyduje się na korzystanie z usług specjalistów w branży, którzy w profesjonalny sposób przeprowadzą wycinkę oraz pielęgnację drzew. Nasza firma od lat wykonuje tego typu usługi, mamy odpowiedni sprzęt, a także posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i umiejętności. Oprócz usuwania wysokich drzew, obcinania ich obszernych gałęzi, które często mogą wpływać na bezpieczeństwo wokół, zajmujemy się również ich pielęgnacją i formowaniem. Odpowiednio przycięte drzewa stają się zdrowsze, a także są piękną ozdobą krajobrazu. 

Usługi arborystyczne – przycinanie drzew w Krakowie i okolicach 

Swoje usługi związane z przycinaniem, pielęgnacją oraz usuwaniem drzew wykonujemy głównie w Krakowie. Od wielu lat chętnie zajmujemy się pielęgnacją drzew w poszczególnych dzielnicach stolicy Małopolski, a więc jest to m.in. Kazimierz, Bonarka, Stare Miasto, Bieżanów, Prokocim, Dębniki, Przylasek Rusiecki, Ludwinów, Wadów, Pieszów, Bronowice Małe czy Mateczny. Dbamy o to, aby w Krakowie każde wysokie drzewo nie zagrażało bezpieczeństwu mieszkańców oraz osób przyjezdnych, a ponadto pięknie i zdrowo prezentowało się przez kolejne lata. 

Prace na wysokościach – Ejas, czyli doświadczenie i profesjonalizm

Nasza firma od lat dominuje na rynku wśród branż wykonujących profesjonalne usługi na wysokościach. Posiadamy doświadczoną kadrę pracowniczą, która nie boi się wyzwań, a do każdego zlecenia podchodzi z pełnym zaangażowaniem i oddaniem. Każdorazowo jesteśmy zaopatrzeni w najwyższej jakości sprzęty i urządzenia, które pomagają nam wykonywać dla Was coraz to nowe zlecenia. Oprócz pielęgnacji i wycinki drzew zajmujemy się także myciem przeszkleń i elewacji budynków, doczyszczaniem elewacji po pracach budowlanych, usuwaniem zielonych nalotów, myciem dachów, usuwaniem graffiti, naprawą i malowaniem elewacji, montażem reklam wielkoformatowych, a także świadczymy usługi dronem w budownictwie. Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, że posiadamy to, czego właśnie szukasz! 

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.