Prace na wysokościach – drony w akcji 

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Drony w budownictwie odgrywają bardzo ważną rolę z wielu powodów. Często znajdują zastosowane w tak zwanym cyklu życia obiektu budowlanego. Doskonale sprawdzają się już od samego początku, nawet podczas samego planowania inwestycji. Dzięki zastosowaniu dronów w budownictwie można sukcesywnie obserwować i dokumentować każdy kolejny etap z działań. To coraz bardziej popularne rozwiązanie posiada mnóstwo zalet i z pewnością ułatwia pracę. 

Dlaczego warto wykorzystać drony w budownictwie?

Usługi związane z dronem w budownictwie w ostatnich czasach zyskały szczególne zainteresowanie m.in. ze względu na wznoszenie się w powietrze w szybkim czasie i o względnie niskich kosztach. Dron to urządzenie o niewielkich rozmiarach, które zapewnia wgląd w nawet najbardziej trudno dostępne miejsce, relacjonując daną sytuację na żywo. Inspekcja tych obszarów, które ze względu na swoje usytuowanie może być utrudniona, np. dachy, rynny czy miejsca na reklamy elewacyjne, z zastosowaniem dronów zostanie wykonana w szybkim tempie i w bardzo wysokiej jakości. Dron w budownictwie sprawdza się doskonale również podczas lokalizowania usterek na elewacjach, monitoringu pokrywy śnieżnej czy dokumentacji uszkodzeń konstrukcyjnych lub postępów budowy z powietrza. Wnikliwy i dokładny obraz ułatwia tworzenie bazy informacji o każdym etapie budowy, dlatego coraz więcej firm decyduje się na skorzystanie z usług dronem

Dron w budownictwie – Kraków i okolice 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, w swojej ofercie posiadamy wiele dronów, które znajdują zastosowanie w codziennej pracy na wysokościach. Jako firma Ejas dysponujemy niezbędnymi uprawnieniami do pilotażu dronów, a także mamy profesjonalnych i doświadczonych pracowników-specjalistów w tej dziedzinie. Praca dronem w sferze miejskiej nie jest dla nas żadnym problemem. Działamy głównie na terenie Krakowa m.in. w dzielnicach takich jak Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Kurdwanów, Kazimierz, Nowa Huta, Prokocim, Stare Miasto czy Bieżanów oraz w obszarze okolicznych miejscowości, jak np. Niepołomice, Gdów, Łapanów, Wieliczka.

Jeśli planujesz inwestycję w Krakowie lub w pobliskich miejscowościach bądź jesteś w trakcie prac, a potrzebujesz fachowców obsługujących najwyższej jakości drony, skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci naszą ofertę oraz dostosujemy swoje działania do Twoich potrzeb. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, terminowość oraz rzetelność wykonywanych prac. Przekonaj się sam, jak działa firma Ejas!

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.