Prace wysokościowe, montaże na wysokościach – zrób to teraz!

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Szukasz ekipy, która zajmie się pracą na wysokościach i wyręczy Cię z ekstremalnych obowiązków? Potrzebujesz kogoś, kto wykona za Ciebie zadanie wymagające niekonwencjonalnego rozwiązania? Świetnie trafiłeś! EJAS to grupa fachowców, która zajmuje się wykonywaniem usług na wysokościach, w miejscach trudno dostępnych, które wymagają nie tylko sprzętu, ale także umiejętności i sprawności fizycznej. 

Wycinka drzew, przycinanie gałęzi, usuwanie nalotu na elewacji

Okres jesienny to idealny czas na wiele prac przygotowujących domy, inne budynki oraz ich otoczenie do zimy. Pielęgnacja drzew, przycinanie konarów lub całkowita wycinka najczęściej odbywa się właśnie w czasie, kiedy liście opadną, a dostęp do drzewa jest dużo łatwiejszy. Usuwanie nalotu z elewacji to kolejne zadanie specjalne, które przyczynia się do odświeżenia budynku z zewnątrz, przygotowując go do warunków zimowych. W związku, że nasze usługi na wysokościach wykonujemy w dostępie linowym, z podnośników lub rusztowań, podejmujemy się nawet najbardziej wymagających zleceń, docierając do najmniejszych i trudno dostępnych zakamarków. 

Montaże na wysokościach to nasza specjalność

Montaż zabezpieczeń przeciw ptakom to kolejna z usług, które nasza firma wykonuje na zlecenie klienta. Większość osób próbuje samodzielnie zamontować kolce na parapetach, jednak sam montaż nie jest aż tak trudny. Największe kłopoty pojawiają się dopiero po wykonanym procesie założenia zabezpieczeń. Najczęstszymi problemami są źle naciągnięte i nieodpowiednio zabezpieczone siatki, które mogą ostatecznie powodować śmierć ptaków, gdy będą w nie wlatywać. Często zdarza się również, że w związku z zastosowaniem nieodpowiedniego kleju, zamontowane kolce odpadają. Istotne jest również, aby zastosować odpowiednie odstępy pomiędzy kolcami, ponieważ źle rozplanowany montaż powoduje nieskuteczność założonych zabezpieczeń.

Montaż reklam na wysokości

Reklama jest dźwignią handlu, dlatego tak ważne jest, aby informacje o produktach i usługach docierały do jak największej liczby odbiorców. Niewątpliwie sprawdzi się w tej kwestii czytelna, jasna w przekazie i przede wszystkim doskonale widoczna reklama zewnętrzna. Nasza ekipa ma doświadczenie w montażu szyldów, kasetonów, banerów, liter 3D oraz wyklejaniu tablic i folii reklamowych. Zajmujemy się także montażem halogenów oraz wszelkiego rodzaju oświetlenia reklam. Potrzebujesz ekspertów, którzy zajmą się pracami reklamowo-porządkowymi od A do Z? A może chcesz wykonać okolicznościowy wystrój budynku? Koniecznie skontaktuj się z nami i oddaj swoje zadania w ręce specjalistów!  

Oddaj prace specjalne fachowcom i ciesz się profesjonalnie wykonanym zadaniem z firmą EJAS!

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.