Siatki przeciw ptakom – sposób na czysty parapet

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Jak już pisaliśmy we wcześniejszym artykule, zabezpieczanie swojego parapetu przed szkodliwymi ptasimi odchodami jest niezwykle istotne nie tylko z przyczyn czystości oraz estetyki, ale także w związku z uporczywie powstającą korozją zanieczyszczonych miejsc. Nie od dzisiaj wiadomo, że pojawiająca się rdza i widoczne, nieestetyczne uszkodzenia oraz odbarwienia na parapetach czy innych miejscach są związane z ptakami. Oprócz wspomnianego montażu kolców nasza firma specjalizuje się także w zakładaniu siatek przeciw ptakom. To doskonała alternatywa, która pozwala zabezpieczyć swoje mienie przed szkodliwymi ptasimi odchodami.

Montaż siatek przeciw ptakom

Montaż siatek przeciwko ptakom jest formą zabezpieczenia wykorzystywaną na wielu płaszczyznach, m.in. na wybiegach hodowlanych, w sadach czy plantacjach. To także niezwykle popularne rozwiązanie na miejskich balkonach czy innych miejscach na wysokich budynkach, które bardzo często są oblegane przez ptaki. Za pomocą siatek ochronnych przeciw ptakom występuje możliwość zabezpieczenia okien, wnęk, ramp, konstrukcji dachowych, elewacji, mostów czy wiaduktów. Ten typ ochrony jest doskonałym rozwiązaniem szczególnie w tych miejscach, w których montaż kolców jest niemożliwy, a inne formy odstraszania ptaków nie są adekwatne.

Odpowiedni montaż zabezpieczeń na wysokości

W całym procesie zakładania ochronnej siatki przeciw ptakom istotny jest jej montaż. Niewłaściwe założenie może skutkować brakiem oczekiwanych efektów. Odpowiednio zamontowane siatki ochronne zabezpieczają obiekt przed przesiadywaniem ptaków oraz ich gniazdowaniem. Niezwykle istotny jest także wybór przez naszych wieloletnich specjalistów odpowiedniej średnicy splotów, budowy oraz rozmiaru oczek w siatce, który bezdyskusyjnie wpływa na pewność skutecznej ochrony. Stosowane przez nas siatki to wysokiej jakości produkty, które są odporne na warunki atmosferyczne, dlatego jakość wykonanej usługi jest przez nas gwarantowana.

Potrzebujesz profesjonalnego montażu siatek przeciw ptactwu w konkurencyjnych cenach? Doskonale trafiłeś! Skontaktuj się z nami i przedstaw swój problem!

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.