Specjalistyczne mycie przeszkleń

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Jeśli jesteś z terenu województwa małopolskiego i potrzebujesz wyspecjalizowanej kadry do prac na wysokościach – doskonale trafiłeś. Nasza firma świadczy usługi alpinizmu przemysłowego głównie na terenie Krakowa i okolic. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który posiada niezbędne umiejętności, kondycję, jak i specjalistyczny sprzęt. Wykonaliśmy już setni zleceń związanych m.in. z myciem elewacji bloków, malowaniem elewacji kamienic, myciem przeszkleń biurowców lub montażem banerów reklamowych czy szyldów. Oprócz rzetelnie i terminowo wykonanej pracy cechuje nas także specjalistyczna porada. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych Klientów i z miłą chęcią pomagamy im nie tylko w samej realizacji, ale także podpowiadamy wiele ciekawych rozwiązań.

Mycie przeszkleń biurowców – Kraków i okolice

W okresie letnim realizujemy mnóstwo zleceń związanych z myciem przeszkleń bloków, kamienic czy biurowców. Czyste i zadbane przeszklenia wpływają na życie i prawidłowe funkcjonowanie zarówno domowników wynajmowanych mieszkań, jak i pracowników. Przejrzyste powierzchnie wpływają także na estetykę budynku i świadczą o odpowiednim dbaniu o budynek lub o jego braku. Sezon wiosna/lato to okres pylących kwiatów, traw, unoszących się spalin, kurzy czy dymu, które bez skrupułów osiadają na szklanych powierzchniach, powodując brzydkie zabrudzenia.

Mycie wodą demineralizowaną – doskonałe rozwiązanie na szklane powierzchnie

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć kultowego rozwiązania mycia szklanych powierzchni wodą demineralizowaną. Taka woda jest doskonale oczyszczona, nie posiada żadnych składników mineralnych, soli czy cząsteczek, które naturalnie występują w bieżącej wodzie sieciowej. Dzięki swoim właściwościom woda ta nie pozostawia po sobie zacieków, rozmazów czy plam. Na rynku wyróżniamy się posiadaniem mobilnej stacji demineralizującej wodę, która gwarantuje ciągły proces oczyszczania wody sieciowej. Jeśli nie jesteś w stanie zapewnić naszej firmie dostępu do bieżącej wody – nic straconego! Posiadamy własny zbiornik wodny, który pozwala nam wykonać swoją pracę bez wspomnianego dostępu do wody.

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.