Specjalistyczne usługi wysokościowe 

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Od lat specjalizujemy się w działaniach związanych z alpinizmem przemysłowym. Jako fachowcy w swojej branży posiadamy wyszkolonych i doświadczonych pracowników, którzy przykładają wszelkich starań, aby każdy z naszych Klientów otrzymał jakościową usługę. Wiele zlecanych nam zadań wymaga od nas pełnego skupienia, zachowania środków bezpieczeństwa oraz nietuzinkowych umiejętności. Pomimo tego kochamy to, co robimy i cieszymy się, że wśród Was mamy tak szerokie grono Odbiorców każdego dnia. 

Co robimy? W czym się specjalizujemy?

Zajmujemy się profesjonalnym myciem przeszkleń i elewacji budynków, doczyszczaniem elewacji po pracach budowlanych, czyszczeniem myjką wysokociśnieniową, usuwaniem zielonych nalotów z elewacji wraz z impregnacją, usuwaniem graffiti, naprawą i malowaniem elewacji, remontami gzymsów i balkonów, usuwaniem luźnych elementów tynku, montażem na wysokościach m.in. konstrukcji nośnych pod reklamy wielkoformatowe, halogenów, wszelkiego rodzaju oświetlenia reklam, siatek na otworach wentylacyjnych lub kominach, reklam wielkoformatowych, a także okolicznościowych wystrojów budynków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w swojej ofercie posiadamy również usługi arborystyczne, a więc oferujemy wycinkę oraz pielęgnację drzew. Mycie wodą demineralizowaną to kolejne działania, które realizujemy dla naszych Odbiorców, aby byli oni zadowoleni z szerokiego wachlarzu możliwości w naszej firmie.

Z kim współpracujemy?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością. Nasze działania dostosowane są do potrzeb i preferencji zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorców oraz spółdzielni mieszkaniowych. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie zaistnieje taka potrzeba. Swoje zadania wysokościowe realizujemy w biurowcach, korporacjach czy wysokich budynkach mieszkalnych. 

Gdzie wykonujemy swoje działania?

Wykonaliśmy mnóstwo realizacji na wysokościach, które wymagały zastosowania technik alpinizmu przemysłowego. Swoją siedzibę posiadamy w Krakowie, jednak nasze realizacje dotyczą całego województwa małopolskiego. Działamy na terenie wspomnianego Krakowa, a także w Wieliczce, Skawinie, Niepołomicach, Gdowie, Michałowicach, Wadowicach czy Myślenicach. 

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.