Usługi dronem w budownictwie

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Jesteśmy doświadczoną firmą z Krakowa, która realizuje zlecenia związane z alpinizmem przemysłowym. W związku z ciągłym rozwojem przedsiębiorstwa poszerzamy naszą ofertę o świadczenie usług z zakresu zastosowania dronów w budownictwie. Nowoczesna technologia filmowania postępów budowy z powietrza i tworzenie bieżącej dokumentacji to w obecnych czasach jedno z najkorzystniejszych rozwiązań dla inwestorów. 

Dron w budownictwie – zastosowanie w całym cyklu życiu obiektu budowlanego

Korzystanie z drona w budownictwie doskonale sprawdzi się od samego początku prac, a nawet już w czasie planowania inwestycji. W początkowym etapie korzystanie z drona pozwala na stworzenie precyzyjnego obmiaru robót, a w związku z tym tworzenie oferty dla inwestorów będzie znacznie dokładniejsze w porównaniu z konkurencją. Często zdjęcia z okolicy przyszłej inwestycji wykorzystywane są jako tło w wizualizacjach architektonicznych. Kolejnym etapem jest budowa, a wraz z nią używanie drona w celu m.in. weryfikacji robót ziemnych. Regularne wykonywanie takich działań pozwala sprawnie dokumentować postępy z placu budowy, co z pewnością wpływa na możliwość wykonywania porównywań zrealizowanych zadań w czasie. Stosowanie drona jest również doskonałym rozwiązaniem podczas przeprowadzanej inspekcji na budowie. Dotychczas do wykonania tego zadania niezbędne były kosztowne i czasochłonne instalacje rusztowań, różnego typu podnośników czy uprzęży. Obecnie dzięki nowoczesnej technologii istnieje możliwość skorzystania z drona i podlecenia na kilka minut w trudno dostępne miejsca. 

Firma Ejas stawia na rozwój – usługi latania dronem na budowie 

Filmowanie postępów w realizacji wszelakich inwestycji to zupełnie nowe spojrzenie na obowiązującą rzeczywistość. Stosowanie drona do wykonania każdego z wyżej wymienionych etapów jest świetnym rozwiązaniem i znacznie ułatwia życie oraz przyspiesza większość procesów. Zbieranie niezbędnych dla inspekcji informacji możliwe jest nawet w niebezpiecznych czy mało dostępnych przestrzeniach. To zupełnie nowe spojrzenie na prowadzenie obszernej dokumentacji budowlanej. Jeśli szukasz firmy, która wykona dla Ciebie inspekcję dachów z lotu ptaka, lokalizowanie usterek na elewacjach, monitoring pokrywy śnieżnej czy dokumentację uszkodzeń konstrukcyjnych, doskonale trafiłeś! Działamy na terenie Krakowa, ale także całego województwa małopolskiego. Dotrzemy do Gdowa, Łapanowa, Niepołomic, Michałowic, ale także Limanowej, Mszany Dolnej czy Nowego Sącza. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail, SMS, social media lub drogą telefoniczną. Z chęcią udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji. 

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.