Usługi wysokościowe na najwyższym poziomie! 

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Jesteśmy firmą z Małopolski, która zajmuje się świadczeniem usług na wysokościach związanych z zastosowaniem technik alpinizmu przemysłowego. Każdego dnia realizujemy coraz nowsze zlecenia, które w głównej mierze dotyczą mycia przeszkleń, malowania i mycia elewacji bądź montażu reklam wielkoformatowych i wszelkich związanych z nią elementów. 

Firma Ejas – usługi wysokościowe 

Wykonujemy mycie oraz malowanie elewacji na wysokościach. Do mycia elewacji wykorzystujemy metodę wysokociśnieniową, która pozwala pozbyć się licznych zbrudzeń. Odpowiednia siła strumienia wody świetnie radzi sobie z domyciem nawet największych zabrudzeń. Oprócz usługi malowania elewacji świadczymy także inne prace, np. naprawę elewacji, docieplenia, usuwanie luźnych elementów tynku czy remont balkonów lub gzymsów. Ponadto świadczymy usługę mycia przeszkleń, witryn oraz okien z zastosowaniem technik alpinistycznych. Do wykonywania tego typu usługi stosujemy wodę demineralizowaną, która nie pozostawia smug i doskonale sprawdza się podczas zmywania zabrudzeń typu: osady komunikacyjne, porosty, glony, zabrudzenia biologiczne czy substancje oleiste. Jest także niezastąpiona w przypadku mycia elewacji panelowych, elewacji blaszanych, bram, banerów czy reklam. 

Usługi dronem w budownictwie, usługi arborystyczne, mycie paneli fotowoltaicznych – Kraków i okolice

Idąc nieustannie z postępem, rozwijamy naszą ofertę o kolejne kategorie, do których odpowiednio się przygotowujemy i szkolimy. Jesteśmy firmą, która uwielbia iść z postępem, dlatego z pełnym zaangażowaniem kształcimy się na wielu płaszczyznach. Wykonujemy coraz bardziej popularne usługi dronem w budownictwie, a także profesjonalne usługi arborystyczne, które w sezonie wiosenno-letnim cieszą się ogromną popularnością. Mycie paneli fotowoltaicznych to kolejna usługa, którą sukcesywnie rozwijamy wraz z coraz większą modą na ich montaż. Nasze zlecenia świadczymy na terenie Małopolski, a dokładniej m.in. w Krakowie, Wieliczce, Niepołomicach, Gdowie, Łapanowie, Michałowicach, Skawinie, Krzeszowicach czy Mogilanach. Jeśli szukasz firmy z powołaniem, pasją i pełnym profesjonalizmem, doskonale trafiłeś! W razie pytań skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail czy drogą telefoniczną. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania dotyczące naszych działań oraz współpracy. 

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.