Usuwanie niebezpiecznych drzew

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Nieszczęścia chodzą po ludziach. Stwierdzenie, które niestety lubi się potwierdzić. Z każdej strony czyhają na nas jakieś niebezpieczeństwa. W obecnych czasach nawet przebywanie wśród ludzi bez zachowania dystansu, bez środków ostrożności może przynieść złe skutki. „Na zdrowie” wypowiedziane przy kichnięciu nabiera głębokiego sensu. Staramy się mimo wszystko unikać niebezpiecznych sytuacji i chronić nasze zdrowie i życie. Oprócz zachowań odpowiedzialnych i wystrzegania się niebezpiecznych sytuacji, nadal musimy mieć się na baczności. Na szczęście oprócz Anioła Stróża, na straży naszego bezpieczeństwa stoją jeszcze firmy, które chronią nas przed różnymi zagrażającymi sytuacjami.

Bezpieczeństwo wśród zieleni

My jako zespół alpinistów przemysłowych dbamy o bezpieczeństwo każdego przechodnia. A jak tego dokonujemy? Drzewa z wieloletnim stażem, rosnące przy alejkach, chodnikach, niosą duże niebezpieczeństwo. W nieoczekiwanej chwili, ni stąd, ni zowąd, mogą złamane gałęzie zrobić krzywdę przechodniom. Nawet nie potrzebne są silne wiatry, gdy mamy do czynienia ze spróchniałymi, starymi konarami. EJAS nie może pozwolić, aby drzewa, które służą ludziom, niosły także dla nich zagrożenie. Nasze doświadczenie w dziedzinie alpinistyki przemysłowej, umiejętności w pracy na wysokościach i pełne zaangażowanie, sprawią, że wszystkie parki, skwery, drogi, ścieżki, zalesione okolice będą zadbane, pięknie wyglądające, ale przede wszystkim bezpieczne dla podróżujących samochodem czy pieszo.

Sprzęt plus umiejętności

Nasz sprzęt, umiejętności, wiedza, którą od lat stosujemy w praktyce, pozwala wypełnić każde zlecenie od początku do końca. Zajmując się pielęgnacją drzew wiemy, jak dokonywać tego w sferze miejskiej, przy ruchliwej okolicy. Prace wykonujemy tak aby nikomu nie przeszkadzała nasza obecność, aby było szybko, sprawnie, ale i dokładnie. Po naszej pracy zostaje porządek i efektowny wynik końcowy.
Wówczas w parku możesz cieszyć się śpiewem ptaków, pięknym krajobrazem. Zapominając równocześnie o jakimkolwiek niebezpieczeństwie ze strony zieleni.

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.