Usuwanie sopli i zalegającego śniegu z dachu w Krakowie

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Zima ma w sobie wiele uroku, szczególnie w okresie świątecznym czy noworocznym. Dzieci uwielbiają bawić się w śniegu, jeździć na sankach czy lepić bałwana. Mimo to ta pora roku może być również bardzo niebezpieczna ze względu na liczne oblodzenia, nadmiar śniegu na dachach budynków lub zwisające sople. Warto zatem skorzystać z pomocy fachowców z branży alpinizmu przemysłowego i w takich sytuacjach zareagować na czas. 

Zadbaj o bezpieczeństwo wokół budynku z firmą Ejas 

Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się wykonywaniem prac na wysokościach przy użyciu technik alpinistycznych. Realizujemy zlecenia wszędzie tam, gdzie niezbędny okazuje się odpowiedni sprzęt, sprawność fizyczna, umiejętności, wiedza i doświadczenie. Nasza wyszkolona kadra pracowników radzi sobie z różnorodnymi zleceniami na wysokościach, w tym także z usuwaniem sopli czy nadmiaru śniegu z dachów budynków. Zalegający śnieg na dachach jest bardzo niebezpieczny dla konstrukcji całego budynku, ponieważ nadmierna jego ilość wiążę się z niesamowitym ciężarem, z którym dach musi sobie poradzić. Zaniedbanie tej kwestii może nieść za sobą poważne konsekwencje w postaci zniszczenia budynku, zniszczenia mienia innych osób, a co gorsza nawet uszczerbku na zdrowiu wielu osób. Nie inaczej jest w przypadku zwisających, długich, ciężkich i ostrych sopli lodu. Brak odpowiedniego ich usunięcia również wiąże się z wieloma konsekwencjami, których lepiej uniknąć. Spadające sople mogą uszkodzić nie tylko samochody lub inne przedmioty, ale także przechodniów. 

Usuwanie zalegającego śniegu oraz sopli lodu – Kraków i okolice 

Śnieg oraz zwisające z dachu sople to zadanie dla fachowców, którzy w bezpieczny sposób usuną biały puch oraz ciężki i ostry lód. Jako doświadczeni specjaliści w branży alpinizmu przemysłowego mamy na swoim koncie wiele tego typu interwencji, dlatego doskonale znamy się na rzeczy. Nasze usługi świadczymy głównie na terenie województwa małopolskiego, a dokładniej w Krakowie oraz okolicznych miejscowościach. Usuwanie zalegającego śniegu oraz niebezpiecznych sopli wykonywaliśmy zarówno w samym Krakowie, jak i m.in. w Gdowie, Wieliczce, Łapanowie, Niepołomicach, Tarnawie czy Skawinie. Jeśli potrzebujesz skorzystać z usług doświadczonej firmy, która w bezpieczny i kompleksowy sposób zajmie się zleceniem, zadzwoń lub napisz do nas i umów się na usługę. 

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.