Usuwanie zalegającego śniegu z dachu kamienic

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Zalegający na dachach budynków śnieg stwarza często wielkie zagrożenie. Może powodować on nie tylko zsuwanie się topniejących jego części z wysokości na teren dookoła, ale także jest często powodem załamań konstrukcji dachów budynku. W związku z tym niezwykle istotne jest, aby regularnie usuwać nadmiary śniegu z dachów obiektów, wybierając do tych czynności specjalistów z odpowiednimi uprawieniami oraz kwalifikacjami. 

Odśnieżamy dachy różnych obiektów

Od lat zajmujemy się wyspecjalizowanymi czynnościami związanymi z szeroko rozumianym alpinizmem przemysłowym. Na swoim koncie mamy wiele działań, które możliwe były do wykonania dzięki posiadaniu fachowej kadry pracowniczej, odpowiednich sprzętów, kwalifikacji, umiejętności, wiedzy oraz sprawności fizycznej. Odśnieżamy m.in.: dachy sklepów, marketów, galerii handlowych, hal, fabryk, firm logistycznych, firm spedycyjnych, szkół, uczelni, banków, stacji benzynowych, lodowisk, bibliotek, hal widowiskowo-sportowych, kamienic czy bloków mieszkalnych. Z całym sprzętem, chęciami i zaangażowaniem nasza wyspecjalizowana ekipa jest wszędzie tam, gdzie potrzebuje nas Klient. 

Zima z firmą Ejas 

Każda kolejna zima to dla nas nowe zlecenia na terenie całego województwa małopolskiego, szczególnie w Krakowie oraz okolicach. Odśnieżanie dachów budynków oraz usuwanie z nich niebezpiecznych sopli lodu wykonywaliśmy nie tylko w samym mieście Kraków, ale również w sąsiednich miejscowościach, jak np.: Wieliczka, Gdów, Łapanów, Niepołomice, Michałowice, Skawina, Mogilany, Krzeszowice, Skała czy Słomniki. Obfite w śnieg zimy często powodują, że mamy ręce pełne pracy i od rana do wieczora intensywnie działamy, aby nasze usługi w pełni satysfakcjonowały Odbiorców. 

Nie tylko odśnieżanie dachów 

Zimą, podczas której szczególnie we znaki dają się intensywne opady śniegu, zajmujemy się szczególnie odśnieżaniem dachów budynków. Podczas kolejnych pór roku realizujemy nieco inne zadania, ale również ściśle związane z alpinizmem przemysłowym. Specjalizujemy się w myciu przeszkleń i elewacji budynków, doczyszczaniu elewacji po pracach budowlanych, usuwaniu zielonych nalotów z elewacji wraz z nakładaniem impregnacji, myciu dachów, usuwaniu graffiti, naprawie i malowaniu elewacji oraz dociepleń metodą alpinistyczną, remontowaniu gzymsów czy balkonów, usuwaniu luźnych elementów tynku, wykonywaniu powłok antygraffiti, a także montażu konstrukcji nośnych pod reklamy wielkoformatowe, jak i samych reklam wielkoformatowych, wysięgników, halogenów czy innego rodzaju oświetlenia, siatek na otworach wentylacyjnych, siatek i kolców przeciw ptakom, a także w okolicznościowym wystroju budynków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą obszerną ofertą, która znajduje się na naszej stronie internetowej. Jesteśmy również otwarci na Wasze pytania w wiadomościach e-mail, w social mediach lub poprzez rozmowę telefoniczną. 

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.