Witaj na naszej stronie! EJAS – usługi wysokościowe

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

EJAS – kim jesteśmy?

Serdecznie witamy Cię na naszej stronie internetowej. Zawitałeś dzisiaj u nas z pewnością dlatego, że potrzebujesz naszej pomocy. Kim jesteśmy? Jesteśmy technikami alpinistycznymi. Uwielbiamy to, co robimy. Kochamy sport i góry. Dlatego przenieśliśmy naszą pasję do życia codziennego. Mierzymy wysoko i twardo stąpamy po ziemi. Nie chcieliśmy rezygnować z naszego zamiłowania do wspinaczki. Dlatego utworzyliśmy firmę, która łączy hobby z pracą.

Różnorodność w naszej ofercie

Samo wspinanie się po budynkach nie wystarczy. Jesteśmy młodzi, ambitni i pracowici. W związku z tym chętnie Tobie i Twojej firmie pomożemy utrzymać w czystości cały budynek. Zajmujemy się myciem przeszkleń, elewacji. Podczas prac budowlanych wiele elewacji ulega zabrudzeniu. Nasza firma wyczyści po remoncie, każdej wielkości budynek. Usuwamy zielone naloty z budynków i dodatkowo impregnujemy elewację przed kolejnymi zniszczeniami. Zapewniamy czyszczenie myjką wysokociśnieniową. Natomiast dobrą jakość daje nam mycie wodą demineralizowaną. Oprócz czyszczenia, mycia okien, wszelkich przeszkleń, elewacji, myjemy także dachy. Szeroki wachlarz usług pozwala na całościowe odświeżenie budynku. Mamy także jeszcze coś w zanadrzu. Zajmujemy się także naprawą i malowaniem elewacji. Docieplanie metodą alpinistyczną, remonty gzymsów i balkonów. Zajmujemy się także usuwaniem luźnych elementów tynku i wykonywaniem powłok antygraffiti.

Montaż na wysokościach z firmą EJAS

Jeżeli skorzystałeś z malowania, czyszczenia to masz jeszcze możliwość skorzystania z montażu. Nasze wspinanie nie ma końca. Lubimy to co robimy i chcemy, aby każdy mógł skorzystać z naszych usług. Szeroka oferta sprawia, że możemy pomóc wielu klientom. Montujemy konstrukcje nośne pod reklamy wielkoformatowe. Zajmujemy się montażem wysięgników, halogenów i wszelkiego rodzaju oświetlenia pod reklamy. Reklamy wielkoformatowe także zostaną przez nas zamontowane.

Dekoracje i ochrona

Jeżeli potrzebujesz na specjalną okazję udekorować budynek, wieżowiec, blok – nasza firma zapewni Ci okolicznościowy wystrój. Oprócz pięknego wystroju potrzebujemy także praktycznych rozwiązań. Niejednokrotnie musimy zabezpieczać kominy, otwory wentylacyjne przed ptakami. W związku z tym pomożemy Ci z tym problemem i założymy odpowiednie siatki, kolce przeciw ptakom.

Profesjonalna pomoc na wysokościach

Jesteśmy zgraną ekipą, którą pomoże Ci na wysokościach, rzetelną, pracowitą firmą, która realizuje zamówienia klientów. Do każdej pracy podchodzimy indywidualnie, dobieramy odpowiednie metody wspinaczki, ale zawsze wykonujemy w pełnym skupieniu i zaangażowaniu naszą pracę.

Działamy na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości, np. Wieliczka, Niepołomice, Skawina, Gdów, Michałowice. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych usług.

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.