Zabezpiecz swój parapet – montaż kolców przeciw ptakom

Alpinizm Przemysłowy - EJAS

Wiele osób zmaga się z problemem ciągle powracających gołębi lub innych ptaków, które zanieczyszczają nie tylko samochody czy dachy, ale także parapety. Jest to niezwykle uciążliwe pod kątem zachowania czystości i zadbanego wyglądu pojazdów oraz innych zanieczyszczonych miejsc. Kwestia zabrudzeń posiada także głębszy problem. Ptasie odchody zawierają w sobie szkodliwe substancje, które pojawiając się notorycznie, niszczą zabrudzone elementy, przyczyniając się do dewastacji tych miejsc, a w najgorszych przypadkach powstania także korozji. Uporczywa i źle wyglądająca rdza pojawia się w mgnieniu oka i wymaga kompleksowej naprawy oraz zabezpieczenia nowo zamontowanego elementu, np. parapetu.

Jak zabezpieczyć swój parapet przed szkodliwymi substancjami?

Jeśli chcesz skutecznie i na stałe pozbyć się problemu z ciągle pojawiającymi się ptasimi odchodami na parapetach swojego domu czy mieszkania, a nawet lokalu firmowego, zdecyduj się na montaż kolców przeciw ptakom. To doskonałe rozwiązanie, które pozwoli Ci uzyskać zamierzone efekty. Dzięki montażowi kolców przeciw ptakom wreszcie będziesz mógł cieszyć się czystym, zadbanym i niezniszczonym parapetem.

Z firmą EJAS zabezpiecz swój parapet przed ptakami

Nasza firma doskonale wie, jak niezbędne jest zamontowanie kolców przeciw ptakom, aby w pełni swobodnie móc cieszyć się z czystych i zadbanych parapetów. Jako fachowcy z branży alpinizmu przemysłowego świadczymy usługi, które wykonywane są na wysokościach, dlatego montaż zabezpieczenia przed ptakami na wieżowcach, blokach czy w trudno dostępnych miejscach nie jest dla nas problemem.

Prace na wysokościach w Krakowie i okolicach

Jako firma Ejas świadczymy kompleksowe usługi wymagające zdolności, wykwalifikowania oraz specjalistycznego sprzętu związanego z alpinizmem przemysłowym zarówno na terenie Krakowa, jak i w okolicznych miastach oraz wsiach. Swoje usługi wykonujemy w miejscowościach sąsiadujących ze stolicą małopolski – Skawina, Mogilany, Wieliczka, Gdów, Niepołomice czy Michałowice. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasza pomoc jest Wam niezbędna.

Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą świadczenia usług na wysokościach i postaw na specjalistów w swojej dziedzinie! Wybierz firmę EJAS!

+(48) 505 848 833
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.